Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Remeg a kutyám lába mit tegyek?

Remeg a kutyám lába mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 8 hetes Fajtatiszta Amstaffom. Az első 2 lába remeg neki,alig tud menni nagyon imbolyog. Állatorvos 2 naponta látja. Kapott calciumot,D vitamint. Most adom neki a csonterösíttőt. Pocija is puffadt így negyednek a negyede féreghajtót is kap. Darling Junior száraz kutyatápot kap,valamint kutya konzervet. Napi 4x étkezik. Mit tehetnék hogy talpra álljon és rendessen tudjon futkosni? Úgy érzem mindent megtettem már. Masszírozom a tappancsait is. Semmi. :(
2016. máj. 15. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mióta van nálad? Mióta tart a remegés? Mielőtt elhoztad, nem látszott hogy remeg? A tenyésztő mit mind erre?

A darling nem jó minőségű kutyatáp. Ami jó: orijen, josera, taste of the wild, acana.

2016. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ismerem a tenyésztőt,ezen kìvül volt 3 kutya nála ami így remegett. De 1,-1,5 alatt helyre jöttek azok. Első 2 lábát lerakja,hátul megemeli magát úgy fekszik. Kapott már korábban is vitamint.
2016. máj. 15. 14:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ha Te így is megvetted, akkor gratulálok, a szaporító biztos röhögött rajtad.
2016. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Majd idővel megoldja a calcium, am milyen fajta?
2016. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet a gyors növekedés miatt is. Ebben az esetben kell a kalcium, D vitamin és a NORMÁLIS táp, nem Darling.

Ha most nem hozzátok helyre, egész életére kihathat.


Ezt az embert meg ne nevezd tenyésztőnek, mert távolról se néz ki annak.

2016. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem is lett volna szabad ilyen helyről kutyát venni. Nem hiszem, hogy tenyésztőtől vetted.

Féreghajtót már 2 hetes kortól kellett volna kapnia. Tenyésztő nem ad el férges kutyát, meg beteg kutyát.

A Darlingot nyugodtan dobd ki, mert annak nulla tápértéke van. Vegyél egy normális kölyöktápot, és azzal kezdd el etetni. Márkákat, ami érdemes venni, már fentebb írtak.

Igazság szerint, ha valóban tenyésztőtől lenne, akkor vissza is vihetnéd a szerződésetek értelmében, melyben vállalnia kellett volna, hogy az állat egészséges.

De gondolom, ilyened nincs.

Marad tehát az állatorvos általi kezelés, és normális etetés.

2016. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mióta van nálad? Ésmióta csinálja ezt? És ha az állatorvos már látta miért nem őt kérdezed. Amúgy meg ezt az olvasmányt ajánlom:


41/2010. (II. 26.) Korm. rendelet 14. § (15) Az eb, macska és görény kölyköket nyolchetes korukig anyjukkal kell tartani.

2016. máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na szóval,mint a válaszadók X % a csak szapulni,szitkozódni tud. Nem vettem a kutyát,hanem kaptam. Akitől meg kaptam ő mindent megtett a kiskutyákért mert 2 kis Eb helyre jött. Féreghajtót is kaptak a kiskutyák.
2016. máj. 16. 07:25
 9/11 A kérdező kommentje:
De jó tudni a sok segíttőkész emberekről. Orvos is meg lett kérdezve,de gondoltam kapok egy kis plusz segítséget...
2016. máj. 16. 07:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha megkérdezted az orvost, kap gyógyszert, szerinted itt látatlanba bárki tud bármit mondani? Vagy majd a monitoron keresztül kézrátétellel gyógyítjuk vagy mégis mire számítottál?
2016. máj. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!