Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom megállapítani,...

Hogyan tudom megállapítani, hogy kölykedzett e már a szuka kutyám?

Figyelt kérdés
9 éves bichon. Hogy tudom megállapítani, hogy szült e már? A mellei normálisak, a hasa nem lóg... Volt egy fél éves időszak, amikor sajnos két ismerősre kellett bízni a kutyát (azokra az emberekre, akiktől ajándékba kaptuk). És van egy olyan gyanúm, hogy az alatt az idő alatt fedeztették. De nem akarok senkit sem alaptalanul meggyanúsítani... Tanácsok?
2010. ápr. 9. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem legföljebb az állatorvos tudja megállapítani, de lehetséges, h van rá más mód is, amit én nem ismerek...
2010. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fél év?

Gondold végig!

Ha netán pont akkor tüzelt amikor leadtátok, és azonnal összejött a kutyarandi, akkor is vemhesség+elválasztási időszak...

Csak mondták volna ácsi ne vidd még szoptat!

Csak észrevettétek volna hogy a csecsei "gyógyulnak"

2010. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van, Fél az kevés. Ha rögtön első nap befedeztetik mikor odaadjátok (ami csak akkor lehetséges ha pont tüzelt) akkor is észre lehet venni rajta a szült. :)
2010. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát 12 hétig (három hónapig) vemhes egy kutya, utána azt hiszem négy hétig szoptat, de ebben nem vagyok biztos, de nincs is jelentősége. A kiskutyák nyolc hetesen (két hónaposan) választhatók el (de szaporítók már hat hetesen szétválasztják őket). Akkor ez összesen 5 hónap. És akkor maradt elvileg 2 hónap a felépülésre. Akkor végülis lehetséges szerintem, de persze ha pont tüzelni kezdett a kutya, amikor odaadtuk. De ha csak egy hónap múlva kezdett el csak tüzelni, akor is lehetséges a fedeztetés, és akkor egy hónapja maradt a felépülésre. Így is lehetséges?
2010. ápr. 9. 16:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom őszintén szólva. Mert a kutyán nincsenek "nyomok", mindene abszolút normális.
2010. ápr. 9. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ellett?
2010. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb 60 napig vemhes a kutya.
2010. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Akiteki ***** válasza:
A nem szült szukának annyira picik a mellbimbói, mint egy fél borsószem. És kb. olyan alakúak is. A szoptatás után kicsit hosszúkás lesz. Más jelet nem tudok.
2010. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!