Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki lanykutyam 7,5 honapos...

Yorki lanykutyam 7,5 honapos elso tuzeles meg volt. Szeretnek tolle egy kis kutyat mert imadom az enyemet ugy ahogy van termeszetet mindenet. Orvosi segitseg szukseges e ha fialnak? Yorkisok irjanak

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 19:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%
Aki lepontozott, aszerint talán a fialtatás nem veszélyes az anyakutyára??? Nem kell-e ezt tudnia egy a szuka kutyáját szerető gazdinak?
2016. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ti mi a F... okoskodtok? Ennyire kivagytok keszulve miert nem fogadtok minden egyes allatot orokbe? Ne hogy mar ti mondjatok meg nekem a dolgokat hogy en milyen ember vagyok!! Egy kerdest tettem fel nem azt kertem okoskodjatok!! Nincs szuksegem penzre hogy a sajat kutyamat tegyem tonkre.. egy kutyan gondolkoztam de az se kell mert tobbet er az enyem egesszegesen!! Ennyi nyomorekot..
2016. máj. 21. 08:50
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nocsak, mi ez a felháborodás? Igen, egy kérdést tettél fel, arra meg is kaptad a helytálló válaszokat.

Aki itt kérdez az elléssel kapcsolatban, az nem tenyésztő, nem ért hozzá, ergo felesleges szaporítania.

Azt nem értem igazából, hogy ha "imádod" a kutyádat, akkor miért akarsz kicseszni vele azzal, hogy elleted?


Konkrét kérdésedre tessék a válasz: nem lehet megjósolni előre, hogy kell-e majd orvosi segítség. Könnyen előfordulhat, hogy igen, de nem biztos.

2016. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Az UH-hoz, oltásokhoz, táp választáshoz, szűrésekhez tuti kell orvos.

Kedves kérdező, hány éves vagy? Megnyilvánulásod alapján 13 körül lehetsz.

2016. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!