Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős! Most viszem a kutyám...

Sürgős! Most viszem a kutyám az ügyeletre, csak gyorsan elkészülök. Elkezdett sántítani, mire számítsak? Miket fognak vele csinálni? Mennyi pénzt vigyek magammal?

Figyelt kérdés
Játszottunk, elment aludni, most felkelt, és az egyik hátsó lábát fájlalja, alig teszi le. 5hós.
2010. ápr. 9. 22:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj reggelig...vagy megrántotta, vagy esetleg lehet toklász benne. eltörve nemhiszem hogy van az nem alvás után jött volna ki rajta. Milyen kutyus? kint sétál? pórázon vagy szabadon? csak mert a legvalószínűbb a toklász, nézd emg a lábujjai között, de ha nagyon mélyen van nem fogod látni.
2010. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Akiteki ***** válasza:

Egy lábfájás nem olyan dolog, amiért éjjel rohanni kell. Ha rángatja a lázgörcs, vagy sugárban ömlik a vér belőle, akkor persze hogy viszi az ember akárhová. Egy lábfájással kibírja reggelig, úgyis alszik.

Idáig azt hittem, én vagyok a legnemnormálisabb, hogy mindenért rohanok az orvostól, de túltettél rajtam. :)) Nyugodj meg, simizd meg a kutyusod és reggel vidd el. Lehet hogy addigra el is múlik.

2010. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon kutyás vagyok, képes vagyok éjjel menni az orvoshoz. De szerencsére nagyon rendes orvosom van, és megérti.

Spániel kutyus 5 hós, este felhívtam az orvost, azt mondta, ha reggel sem áll rá hívjam föl. Vidám a kutya ma már, de le sem teszi a hátsó lábát. Mégsem ül meg, játszik. :) Délben jön az orvos, majd ő megmondja mi legyen.

Még egy kérdés, mi az a toklász? Csak azért, mert a lábfejét, lábujjátfájlalja.

2010. ápr. 10. 09:37
 14/26 anonim ***** válasza:
A toklász az egérárpa kalászának egy része, ami belemegy a kutyus lábujjai közé és befúródik a kutya lábába, ezért észrevenni sem nagyon lehet. Ez gyulladást okoz és emiatt fájhat a lába, bár furcsa, hogy ilyen hirtelen jött ki neki.
2010. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Olyan , hogy hegyes, belemegy a lábujja közé a húsba és beágyazódik, mert kifelé nem tud kijönni. Spánielnél, szinte biztos hogy az lesz a gondd nekem is spanim van és kb ktéhavonta összeszed valami ilyesmit:) Ne izgulj, általában a toklász vagy kijön magától, vagy az orvos egy csipesszel felnyúl a sebbe és kiszedi. Kapsz majd valüszínűleg egy krémet, amit bele kell dugni a sebbe és belenyomni, gyulladáscsökkentő. Hamar kiheveri :)


[link]


ilyen atoklász

2010. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Utána néztem mi is az. Az orvost most várom, még nem jött, dél körülre mondta. Igen, és sem mertem nagyon piszkálni, ugye elég hosszú a szőre, nem látni tőle semmit.
2010. ápr. 10. 12:32
 17/26 A kérdező kommentje:
Nos. Volt itt az orvos. Kiugrott a térde a kutyusnak. Kapott fájdalomcsillapítót, 5 nap múlva jön megint, hogy kell-e további kezelés, esetleg műtét. :(
2010. ápr. 10. 13:43
 18/26 anonim ***** válasza:
Remélem hamar rendbejön, és nem leesz komoly baj!
2010. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ó szegény... hát jobbulást a kutyusnak,és reméljük nem lesz szükség semmi ilyesmire :)
2010. ápr. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ma reggel már rá-rá lép, és a lépcsőn is letudott menni. Tegnap még nem. Remélem én is, hogy nem kellesz műteni.
2010. ápr. 11. 08:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!