Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A TV-ben a Farm c. müsorban...

A TV-ben a Farm c. müsorban Gergő kutyája megölt egy kismalacot. Ő "megbüntette". Ráfeküdt, és a nyakánál csinált valamit. Mi lehetett? Mit csinált vele?

Figyelt kérdés
2016. máj. 22. 10:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az a fajta alfa hím módszerre nem lett volna szükség, mert behúzott farokkal ment oda a kutya, nem tudta miért dühös, de érezte csak, azt csak akkor szokták alkalmazni, de kézzel, amikor a kutya agresszív, itt megadó volt a kutya. Gergő elkésett amúgy, nem tudta már a kutya miért viselkedik ìgy vele. Addig be sem kellett volna menniük, mìg meg nincs a röfi vagy lehetett volna annyi esze, hogy nem engedi ki a kutyáját, ne így barátkoztassa a többi állattal, hogy nincs is mellette a gazdája, pláne első alkalommal.
2016. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy mennyire késett el a büntetéssel nem tudhatjuk, mivel úgy vágják össze a leadott anyagot, ahogy akarják, szal... De gondolom ha nem történt volna semmi, akkor meg azon sípolna mindenki, hogy a kutya büntetés nélkül megúszta a dolgot, akkor az lenne a baj. Mondjuk nekem eleve fura, hogy a kutya szív emiatt, pedig annak a nagyokosnak kellett volna közbelépnie még a baj előtt aki lekamerázta az egészet...
2016. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mire számítottak, amikor tudták, hogy kint van a kismalac, de mégis mindenki ment a dolgára, a kutyát meg kiengedték. Szóval ez mindenki hibája csak a kutyáé nem.
2016. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%

#10


Nálam meg az nem oké, amikor a valaki a csaját kezeli úgy, mint a kutyáját (és nem a jó értelemben). Inkább legyen valaki állatbarát, mint egy bunkó. Jah, és ez a "nem oké": [link] Nem pedig az amit a srác csinál.

2016. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ez jó !!
2016. máj. 23. 17:19
 16/21 anonim ***** válasza:
A csaját úgy kezelte, mint a kutyát pláne, mielőtt hazament, volt olyan helyzet előtte is, mikor rajta is kijött a visszafogott agresszivitás, ha hölgyként kezelte volna tiszteletben tartja, hogy cigizik, és nem ugatja le fejét, hogy büdös a szája, ő sem különb a kutya tányérjába turkál aztán meglenyalogatja a kezét, szóval hagyjuk már ezt. Ruha szinten nem oké, de bocs ez a fajta kutya nem egy csivava. Hát, ha összevágták, akkor eltelhetett egy óra is mire leszidta lol.
2016. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Amúgy tudom most jön az a rész, hogy a csaja mit művelt részegen. Vszínűleg nem is emlékezett rá, amúgy meg egy ilyen játékban ez is taktikai húzás lehet, hogy ki ismerjék ki milyen ilyen állapotba, szeretethiánnyal küszködve, de miért nem bulizott vele a pasija, és még lehetne sorolni, de ez nem tartozik a kérdéshez, csak megelőzésképpen írtam a leendő ilyen válaszolóknak.

Amúgy engem nem érdekel, mert én amúgy sem nekik drukkoltam, szóval most sem nekik drukkolok se nem nagyon nézem már.

A kutya helyzetére reagáltam itt ebben a kérdésben, és a kutyának van ugye gazdája is, alapjáraton nyugodt a kutya, barátságos, ez mind szép és jó, de bizonyos igényeit a gazdája nem tudja kielégíteni, ami alapszükséglete a kutyának, mert vadászásra van kitenyésztve, az élelmezésről nem is beszélve itt ebben a játékban. Na pápá, jó csevegést.

2016. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hmm, hát ahhoz hölgyként is kéne viselkedni, hogy hölgyként kezeljék, nem egy utolsó kis szajhaként végigmenni minden pasin ország-világ előtt, 3 gyerekkel a háta mögött, úgy hogy közben egy házas ember szeretője xd Másnap meg úgy lapít mint xar a fűben, meg nyomja az érzelmi zsarolást százzal, még a srác kérjen elnézést mert nem felügyelt a harminc-akárhány éves felnőtt (?) anyukára. A megcsalás az megcsalás, elég szánalmas dolog a piára fogni (minek iszik aki nem bírja?).


De hát az nem baj, csak az a nem normális aki szereti a kutyáját (Y) Bárcsak a nőnek a gyerekei helyzetére reagálnál te is ekkora vehemeniával, nem azon hogy valaki mit csinál a saját kutyájával, mert tudtommal azzal senkinek nem árt. Bár még mindig nem tudom mikor volt ruha a kutyán vagy mikor történt csókolózás a kutyával, de frissítsd fel a memóriám ha történt ilyen.

2016. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ja amúgy meg megnézném hogy a kutyások hány %-a elégíti ki _maradéktalanul_ a kutyája igényét. Gondolom aki akitát tart, az minden hétvégén megy medvére vadászni, aki huskyt tart, az minden nap szán elé fogja és lehúznak x kilómétert, aki labradort tart az is csak kacsavadász lehet, meg ugye mindenki kedvence, hogy a border collie gazdiknak is vajon hány százaléka is fogja sportra vagy munkára a kutyáját. Nyilván sokan és ez nyilván nem jó, de amit eléd raknak az még mindig csak egy összevágott műsor, a 24 órából eléd raknak 50 percet. Nem tudhatod, hogy otthon milyen életet él a kutya, de biztos borzasztó lehet neki azért vadászott le mindent és mindenkit aki/ami él és mozog, kivétel nélkül.
2016. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Na győzött az igazság ! A kutya és nő imádó Gergő kiesett. Nem tudott "talpra állni " az ingyen pénzből. Hajrá Gábor !
2016. máj. 30. 09:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!