Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja? A kutyám...

Mi lehet a baja? A kutyám nyakán 2-3 napja gennyes seb keletkezett és napról napra egyre nagyobb és már az oldalára is kiterjedt talán valami fertőzés?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vidd állatorvoshoz.
2010. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen valami baja van! azonnal vidd orvoshoz mielőtt nem késő!
2010. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Irány a doki!!!
2010. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vidd orvoshoz!!

Hosszú szőre van? Kihullott a szőr a seb helyén? Ilyen pirosas, kicsit véres?

Mert ha ezek a tünetek akkor valószínű, hogy bepállt a bőre, és nem kapott elég levegőt, és emiatt van ez az egész. Ha ettől van, Betadine kenőccsel kenegesd neki! Azért jobb, ha elmész vele orvoshoz, mert így láttatlanba nagyon nehéz bármit is mondani.

2010. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem értem miért kell ezt itt kérdezni. nem az az első hogy ha sebes a kutyám orvoshoz viszem? nekem igen! 2-3 napja? ezt a felelőtlenséget....
2010. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Az én kutyám elszökött 1 hétre találtuk meg.Úgy tűnt semmi baja nincsen rá 5 napra begennyesedet..Rögtön hívtunk hozzá állatorvost olyan nagy sebe volt hogy az állatorvos varrást javasolt..Most már minden rendbe van...


sztem sürgősen vidd állatorvoshoz..mert bele is halhat.=(

2010. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem jobb ha kihivod a dokit ne hordcold el mert ott mé várni is kell és ez nem tesz jot a kutyusnodak minnél hamarabb annál jobb
2010. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Akiteki ***** válasza:
Rohad a fél oldala. Szuper. És itt távgyógyítsuk?
2010. ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!