Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kutyakiállításra beengednek...

A Kutyakiállításra beengednek kutyával?

Figyelt kérdés
ami jövőhéten lesz a hungexpon.yorkit vinnénk.egyszer autóiállításra szerettük volna bevinni,a pénztáros azt mondta ok.de a kapun már nem engedtek be.közölték,h csak kutyatáskával.:-(elég messziről mennénk,és ha nem tuti,nem vinnénk el a kutyusokat.
2008. szept. 25. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Ha jól tudom nem szabad el vinni bár,mert meg zavarhatja a versenyző kutyákat.Bár ez nem biztos végülis kutyakiállitás. :) [link]

Pórbálj itt keresgélni.Hátha van valami,vagy esetleg az információ telefonon. :)

2008. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
-bár. :)
2008. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
ha van oltási könyve és megvannak benne az oltások akkor beengednek
2008. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan csak olyan kutyát vihetsz be ami nevezve van, de ezt igazán nem szokták ellenőrizni. Oltási könyv viszont kell, ha nincsenek meg a kötelező oltásai akkor nem engednek be. Mi is megyünk több kutyával, pedig nincs mindegyik nevezve:)
2008. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én is viszem a yorkim.Egy ismerösöm is kint lesz,mert ö versenyezteti a kutyáit és ö mondta hogy vihetem a kutyát,de kellenek az oltási papirok és hogy akkor délutánig nem mehetek ki a kutyával,mert hogy más is nézhesse az enyémet.Bár nem értem,mert nem vagyok versenyzö.Na mindegy.Azt is mondta hogy állati jo ruhák lesznek és ugy készüljek.Mi már nagyon várjuk Larával.De meg kell gondolni hogy kihozod-e,mert irto sokan lesznek és ugyse nagyon tudod letenni.
2008. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,még telefonálok,meglátjuk mi lesz.
2008. szept. 25. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Most kaptam erről egy e-mailt a szervezőktől, azt írják, hogy: "A kiállításra nem nevezett kutyával 11.00 óráig bármely kapun, 11.00 után csak a II. kapun lehet bemenni. Érvényes oltási könyv szükséges."
2008. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!