Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megellett a kutyám, várhatok...

Megellett a kutyám, várhatok még kiskutyára vagy befejeződött az ellés? Honnan lehet tudni?

Figyelt kérdés

Az első dél körül a második 15óra körül jött ki.

Elég nyugodt a kutya bár egy 2 órája még kicsit remegett.

Most rendezi szoptatja a kiskutyákat.

Nyugodtnak látszik, viszon én több kutyára számítottam mert nagyobb volt a hasa.


2016. máj. 25. 18:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

És mi van akkor ha szerető teljes gazdit talaltam neki? Megis mibol gondolod te azt hogy olyan gazdihoz kerul aki majd kidobja az utcara?? Oké én vagyok a felelős mert ellett a kutyám. Visszaforditani mar nem tudom. De a kiskutyanak legalabb jó sorsa lesz. Nem dobtam ki stb.... probaltam helyrehozni ezzel amit elrontottam.

Te vagy a mindent tudo biztos!! :D

Gáz ez a sok negativitas, ellenszenv.

Baratsagos forma lehetsz!!!! :)

2016. máj. 25. 23:05
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak 2 kölyke lett, mindenesetre alapvető, hogy ellés után doki vizsgálja meg a szukát. Érdemes lenne másik, normálisan hozzáálló orvosnak megmutatni.
2016. máj. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
48%

Komolyan ez az oldal pff... itt mindenki szent, mindenkinek menhelyi kutyája, mindenki kismacskákat ment a fáról hobbyból,de ha valaki keverék kutyájának besikerült 2 kölyök, az a legsz*rabb ember a világon... itt mindenki mindent tud a kutyákról, mindenki tiszta profi.

Most komolyan besikerült. Van ilyen. (Embereknél is!)

Rendesen gondozza, látszik, hogy figyel rá, elvitte orvoshoz, keres rendes gazdit a kölyköknek. Mi itt a baj? Egyáltalán nem tűnik olyannak, aki majd egy dobozba otthagyja az út szélén őket az esőben.Nem kell mindjá leoltani azt, aki mer kérdezni valamit. Örülj, hogy feltette a kérdést, megmutathatod, milyen okos vagy XD

2016. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj vele, hogy akinek menhelyi keveréke van, az pont ilyen embertől kapta
2016. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
18%
Nem értem mi baj van a keverék kutyákkal az is ugyanúgy tud szeretni, mint egy fajtiszta, de még lehet jobban is. Fajtisztánál mennyiszer lehet hallani, hogy megtámadta a gazdáját meg ilyenek. Azért, mert nem szeretitek annyira a keverék kutyákat nem kell a másikat oltogatni. -.-
2016. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%

Fel kéne fogni, hogy senkinek nem a keverék-fajtAtiszta kutyák közti különbséggel van baja, hanem azzal, hogy a menhelyek dugig vannak, és mégis rengetegen vannak még mindig, akik nem ivartalaníttatják a kutyájukat, így tovább növelve a felesleges szaporulat számát, akár fajtatiszta a kutya, akár keverék.

Hiába talál gazdát a kölyköknek, ahogy már írták, nem tudhatja, hogy nem dobják-e ki pár hónap/év múlva, mert "neveletlen", vagy mert megunják. Vagy hogy el fogják-e vinni ivartalaníttatni, hogy ne történjen ugyanez, mint ami a kérdező kutyájával.

Mindössze ennyi a probléma, egyáltalán nem az, hogy egye keverék kutya is tud-e annyira szeretni mint egy fajtatiszta, semmi köze ehhez az egésznek...

Meg hogy fajtatiszta kutyák támadják meg nagyobb arányban az embert :D na hagyjuk is.

2016. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
10%
Igen is történt ilyen! Még pedig hogy a szülők elmentek otthonról a két lányuk ki ment játszani az udvarra és ugye nekik volt három rottweiler kutyájuk. A három kutya szépen rájuk támadt a lány húgát bemenekítette őt meg szét tépték.... Ha meg nem hiszed nézz utána neten keress rá! Ki fogja adni! És amùgy felfogtam de akkor se a kérdezőt kéne hibáztatni mert mások kidobják a kutyájukat.....
2016. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!