Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hetes yorki kiskutyámnak...

9 hetes yorki kiskutyámnak van a vállánál egy elég nagy púp a bal oldalán, megnyomkodtam neki, de nem fájt úgy vettem észre csak elég kemény! Ma játék közben elég nagyot esett véletlenül elcsúszott elképzelhető, hogy akkor szerezte? El fog múlni?

Figyelt kérdés
Eléggé aggódom érte, biztos vannak itt tapasztaltabb emberek nálam, tudok valahogy segíteni rajta vagy valamit csinálni vele?
2010. ápr. 10. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem célszerűbb lenne elvinni egy állatorvoshoz.ő biztosan megmondja mitől van és esetleg valami krémet vagy hasonlót is ír fel.remélem semmi komoly (:
2010. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma nincs állatorvos azért írtam ide hátha valakinek van ötlete,hogy mitől lehet ez,nagyon remélem,hogy semmi komoly abba bele is betegednék...
2010. ápr. 10. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Tuti hogy megütötte, bnőm rotijának is volt ilyen, ő futás közben nézte a többi kutyut és nekiszaladt oldalról a fának :S két hétig volt egy citrom nagyságú púp az oldalán. Volt vele dokinál, azt mondta hogy majd elmúlik :) Szal ne aggódj.
2010. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem oda kapta az oltását? Ha igen, akkor 100%, hogy oltási csomó, ami idővel magától el fog múlni.
2010. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pont ma mondta egyik barátnőm,hogy odakapta az oltást és tuti attól van,de akkor ezek szerint az el fog múlni...

Köszi a válaszokat most már megnyugodtam,hogy nem komoly!

2010. ápr. 11. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!