Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapestrol koltozok Ausztriab...

Budapestrol koltozok Ausztriaba Yorkim 6 honapos hogy lehet vonattal elhozni? Irjatok letszives

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 17:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
A hónapban voltam kint Bécsben vonattal, ott vittek egy kutyust. Szerintem az orvosi kiskönyve mindenképpen kell, mivel egyben az az útlevele is (Ha kell, azzal tudod igazolni, hogy minden oltást, etc. megkapott). Viszont bővebben érdeklődj a MÁV-nál, biztos segítenek majd. (:
2016. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mivel a yorki befer hordozoba, igy szallitasa vszinu ingyenes, mint anno nekunk kistestu ebbel. Hordozoba szallithatod, nem veheted ki, ill. Nem viheted halokocsiba sem!
2016. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Kutyák általában féláron – viszonylati és menettérti kedvezményes menetjegyek esetében a kedvezményes ár feléért – szállíthatók nemzetközi forgalomban, kizárólag szájkosárral és pórázon. Az árak célállomástól függőek.


Az étkező-, fekvőhelyes- és hálókocsikba, valamint egyes 1. osztályú kocsikba a kutyák bevitele tilos."


Ha beírod a google-be, hogy "máv kutya szállítás", akkor nagyon gyorsan hozzájutsz a szükséges információhoz :) Legrosszabb esetben pedig felhívod az ügyfélszolgálatukat, és akkor nem kell itt "szerintem"-ekre támaszkodnod, hogy aztán a vonaton lepődj meg, hogy mégsem úgy van az.

2016. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nincs itthon olyan barátnő vagy rokon, akire rábíthatnád? Nem fog kint szenvedni az egyedüllétől?
2016. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Senkire nem bizom a kutyámat ő az enyém engem szokott meg.. És nem fog szenvedni mert itthol leszek egesznap! Egy embernek se legyen kutyaja mert dolgozik? Munkabol kapok penzt a kutyam meg penzol Ettelt es jatekot!
2016. máj. 26. 18:19
 6/13 A kérdező kommentje:
Napi 3/4 Orat lesz egyedul kibirja cicaval eljarszik majd
2016. máj. 26. 18:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Én szállitottam az enyémet .ugyan nem külföldre mert a részletes utána járásnál rájöttem jobb ha nem hurcolom.DE kell oltási könyv, veszetség ellni oltás 21. Napjátol vihetö ki a határon kérik az utlevelet is . Hordozóban szállithato kistestü de attol függetlenül kell neki a jegy . Hogy kivenni kiveheted e ezt a kalauz dönti el . Én az országban kivehettem az enyém és kézben utazott :)
2016. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jobban örülnék en is meg a kutyanak is jobb lenne ha kezbe lehetne mint bezarva
2016. máj. 26. 18:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekunk nem kellett tavaly augba jegy kutyanak, neha kivettuk kezbe, de kibirt 12 ora utat igy. Kell neki utlevel meg oltasi komyv, bar ezt nem nezte nalunk senki. Es ne foglalkozz azokkal akik azt mondjak h hagyd otthon!!!
2016. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én mikor kérdeztem nekünk azt mondták kell neki de az enyém nem azért maradt itthon hála istennek csak átutazoba voltam de telefonáltam a kutyámmal , hülyén hangzik de máshogy nem evett .. nem is szabad azzal foglalkozni aki szemrebbenés nélkül lemondana a saját állatárol és másnak is ezt tanácsolja ;) jo utat ! :)
2016. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!