Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapestrol koltozok Ausztriab...

Budapestrol koltozok Ausztriaba Yorkim 6 honapos hogy lehet vonattal elhozni? Irjatok letszives

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 17:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Koszonom:) Persze,hogy nem fogom otthol hagyni lehet sok embernek csak egy kutyát jelent nekem viszon nem csak egy kutya ő a társam legjobb baràtom!! Akár milyen vicces is másnak
2016. máj. 26. 19:17
 12/13 anonim válasza:
Az oltási könyv, ami egyben útlevél is, azért kell, hogy igazolni tudd, hogy egészséges állatot vittél ki. Utázás előtt természetesen el kell vinned dokihoz, hogy megvizsgálja és megkapja a szükséges oltásokat. Ezzel magadat véded, ha elviszed a kutyust orvoshot, hisz bármi történhet ott kint. (Mi állatorvosunk mesélte, hogy vannak, akik ezt nem teszik meg, mert "drága", holott amúgy kötelező. Azt hiszem, pénzbírságot is kaphatsz, ha nincsenek meg az oltások, etc.)
2016. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12-es utazas elott meg kell kapja a kutya a szukseges oltasokat?

En nem utazok es megis megkapta a kutyam a szukseges oltasokat,ezek szerint folosleges volt...

Kerdezo neked elmondtak amit tudni kell viszont az utlevelnek erdeklodj utana mert en ugy tudom,hogy az egeszsegugyi konyve nem helyettesiti az utlevelet es olyant is hallottam,hogy az allatorvosodtol kell egy igazolvany miszerint a kutya egeszseges es utazhat de ez nem biztos.

2016. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!