Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti szoktátok fényképezni a...

Ti szoktátok fényképezni a kutyátok, miközben más kutyákkal ismerkedik?

Figyelt kérdés
Mindenféle képem van a kutyusomról, ahogy különféle dolgokat csinál, de olyan, ahol más kutyákkal ismerkedik, nincs. Azért nincsen mert, azt hiszem, nem mindenki örülne neki ha csak úgy lefotóznám az ő kutyáját is az enyémmel együtt. Ti ezt hogy szoktátok? Mit szólnak, ha megkérdezem valakitől, szabad-e? Nem sértő?

2016. máj. 28. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is sokat fotózom a kutyám :) olyan is van ahol más kutyával szórakozik habár az az ismerősünk kutyája. Idegen kutyát nekem is furcsa lenne lekapni. De képzeld a minap egy úrral futottam össze nagyon tetszett neki a kutyus és le is fényképezte :D mondta hogy ha nem lenne gazdája magával vinné. Na a lényeg hogy szerintem nem gond ha még kérdezed pl. megmondod hogy szereted fotózni és megengedi-e hogy az ő kutyája is a képen legyen. Amúgy én nem csak fotózom hanem külön oldala van ahova feltöltöm a képeit és "dokumentálom" :D
2016. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
amikor ismerkedik, akkor nem fotozni kell, hanem figyelni a kutyára.
2016. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én megszoktam kérdezni, hogy lefotózhatom-e őket együtt. Sosem mondtak még nemet, de szerintem így illik :)
2022. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!