Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két kölyök kutyus meddig...

Két kölyök kutyus meddig "ismerkedik" egymással? Meddig tart a harapdálós kergetőzős időszak, mikortól lesznek nyugodtabbak?

Figyelt kérdés

5 és 7 hónaposak, heti 1x tudnak találkozni, kb egy súlyban vannak, szuka-kan páros. Ha találkoznak, egyfolytában csak az egymás harapdálós, földre teperős játék megy. Ez meddig lesz így? Nevelni kell őket, hogy szokják egymást az ilyen játék nélkül is, vagy hagyjuk őket?

Nem bántják egymást, csak játszanak.


2016. máj. 9. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Hagy őket. Miért baj, hogy játszanak és boldogok? Egy gyereket sem szoktatsz le a játékról.

Majd úgy 1-1,5 éves koruktól kezdenek el felnőtté válni, de az egész életükben megmaradhat ez a játék.

2016. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem baj, csak érdeklődtem, hogy normális-e hogy x találkozás után is ugyanúgy nem tudnak megülni egymás mellett nyugton.

Én örülök neki, ha kergetőznek, sokkal jobban lefárasztják egymást, mint amikor én futtatom, meg dobálom a labdát, meg ilyenek.

2016. máj. 9. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért kellene két kutyának egymás mellett nyugton ülnie? Mégis, mit csinálnának? Megbeszélnék az aktuális politikai helyzetet?

Lehet, majd 8-9 évesen már nem fognak ennyire viharosan játszani együtt.

2016. máj. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem arra gondoltam, hogy meg se mozduljanak, csak mondjuk 2 percet bírjanak ki nyugton esetleg.

Meg nem tudtam, hogy mennyire normális, hogy egyfolytában "nyúzzák" egymást. Természetesen nincsenek irreális elvárásaim, csak érdeklődtem.

2016. máj. 9. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a normális, hogy egy kölyök kutya leginkább csak játszik és alszik.
2016. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igazából jó hogy incselkedik, játszik más kutyákkal. Nem lesz agresszív, ha meglát az utcán egy másik ebet. Vagyis kevésbé lesz rá hajlamos remélhetőleg. Kell a sok sok kontakt más kutyákkal.
2016. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!