Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt valakinek argentin...

Van itt valakinek argentin dog/ staffordshire terrier keveréke?

Figyelt kérdés
Ez a két kedvenc fajtám, és kíváncsi lennék a természetükre stb.. ha majd egyszer lesz lehetőségem egy ilyen keverékre:) jelenleg egy pusziosztó kaukáusim van, az utcáról, szóval nem most lesz az új kutya beszerzése :)
2016. máj. 29. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A kutya, illetve a TE érdekedben mondom, hogy ne válassz egy keveréket! Inkább döntsd el, melyiket szeretnéd, hisz ilyen keveréket nyilván csak szaporítónál találsz, az onnan érkező kutyusok pedig gyakran betegségekkel születnek! Szerintem válassz inkább (TENYÉSZTŐTŐL) egy staffordshire kutyust! :)
2016. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A menhelyen szoktak lenni 2 fajta keverékei, ilyet is láttam már :) ha kihozhatok egyet a halál elől, miért vegyek? :) tisztában vagyok a szaporítókkal, és soha nem vennék tőlük. :)
2016. jún. 16. 12:49
 3/3 viki1901 válasza:
Ugyan ebbol a fajtából van eladó kiskutyám ha érdekkel 06302809449 -es telefonszámon elérhetsz
2017. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!