Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutyát...

Szerintetek melyik kutyát válasszam, tapasztalatok stb. Argentin dog szuka, Angol bulldog szuka, Staffordshire terrier kan, Amerikai bulldog szuka?

Figyelt kérdés
Staffordshire terrier szuka mellé szeretnék egy másik kutyát, szerintetek melyik legyen ?
2013. dec. 5. 15:55
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes ivartalanítani akármelyik nemű a kutya. Még egy stafford? Ezek mind kemény kutyák, számolj vele, hogy irányításra van szükségük. Az angol bulldog az tunyább mint egy staff, őt nem ajánlom. Szerintem egy másik amstaff tökéletes, tudnak játszani, sprintelni együtt, stb. Ugyanaz a súlycsoport lenne
2013. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:

Hát ambullt és dogo-t semmiképp sem ajánlom amstaffos tapasztalatra. Én amerikai bulldoggal kezdtem a kutyás "pályafutásomat" és olyan szinten volt domináns, hogy nem sokon múlt, hogy feladjam. Hiába volt szuka, ezeknél a kutyáknál már nem feltétlenül számít a nemük, egyáltalán nem biztos, hogy könnyebb eset.


Most dogo-m van, és ő valamivel egyszerűbb, de az is tény, hogy teljesen más típus, sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb. De próbálkozik, keresi a kiskapukat. Ha ezen kutyák bármelyikét választod, és nem tanulod meg irányítani, akkor szó szerint egy harc lesz minden séta, minden nap. Kutyasuli, ivartalanítás, szakemberekkel beszélgetés az alap.


Szerintem válaszd az amstaffot.

2013. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Ivartalanítás kilőve. Két különböző nemű sztaffnál nincs gond. Angol bulldognál se lenne, itt az ambull meg az argentin dog a necces.
2013. dec. 5. 18:51
 4/52 anonim ***** válasza:

Miért van "kilőve" az ivartalanítás? Egy szuka mellé kant akarsz, és azt írod "kilőve". Akkor mi is a cél???


Persze, hogy necces. Az amstaff semmi, hangya f...sza az ambullhoz meg a dogo-hoz képest.

2013. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Mert,ha staffi kant veszek akkor természetesen akarok 3-4 almot.. Amikor meg nem akarok akkor meg ott a fogamzásgátló.. Természetesen csak minőségi kutya jöhet szóba.. Avval meg vitatkoznék, hogy semmi azokhoz képest... De m1 ne menjünk bele ebbe.
2013. dec. 5. 19:43
 6/52 anonim ***** válasza:
59%
Ja, hogy kéne még a meglévő temérdek szaporított keverék mellé még pár alom. Hát gratulálok.
2013. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Igazából mindenki az ivartalanítással jön, nekem az a véleményem amelyik kutyának nincs tk-ja azt mindet kéne, de a többit hülyeség...
2013. dec. 5. 19:46
 8/52 A kérdező kommentje:
Olvass vissza szerintem minőségi kutyákat párosítani nem szaporítás..
2013. dec. 5. 19:47
 9/52 A kérdező kommentje:
De mint olvashattad a kérdésből a jelenlegi kutyám mellé keresek másikat... Nem pedig a tenyésztésről érdeklődtem. Ha az érdekelne akitől vettem a kutyát attól érdeklődnék.. Ne is haragudj meg,de neked mindenki szaporító aki nem ivartalanítja a kutyáját és le akar hozni pár minőségi almot? Te fogalmad sincs mennyibe van egy kutya, vételár,etetés, orvos,kiállítások, tenyészszemlék..
2013. dec. 5. 20:03
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

Most ide írtál,milyen legyen a 2. kutyád.Ha azt mondjuk staffi,akkor te azzal almot akarsz.

Ha azt írjuk,hogy bulldog,akkor azzal nem akarsz?


Vagy te most egyáltalán 2. kutyát (társat) keresel,vagy potenciális kant a szukádhoz?

Mert baromira nem mindegy.


Ráadásul,ha minőségi dologról lenne szó,akkor nem hinném,hogy itt érdeklődnél és a stafford szóba se jöhetne.


Vagy épp staffordot keresnél (nem itt,hanem a kennelekben)a szukád mellé.

Több sebből vérzik a dolog.


3-4 alom pedig RENGETEG.Valamint olvasd el pl. a jelenlegi "Stafford-helyzetet" Magyarországon.


"Csak" 25 pit-staff vár altatásra napokon belül.Van amelyik törzskönyves is.És azért,mert nincsenek felkészült gazdák a halom amstaffra ami akár a tenyésztőknél is születik,nem tudják megnevelni,majd a menhelyen vagy gyepin végzik....Ezen gondolkodj el,ha annyira szereted őket.

2013. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!