Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Illatos úti tesztet akik...

Illatos úti tesztet akik megírták, milyen kérdések voltak? Hogy volt a sorsolás? Meg ez az egész hogy van?

Figyelt kérdés
Hallottam ha egy kutyára több jelentkező van teszt dönti el kié lesz és utána kisorsolják. De azok közt sorsolnak akiknek ugyanannyi pontjuk lett vagy akik elértek egy bizonyos pontszámhatárt?

2016. máj. 29. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tartom ésszerűnek, hogy aki a legmagasabb pontot éri el (ha döntetlen akkor sorsolás) de nem tudom biztosan
2016. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédék pont így jártak. Megírták a tesztet, a két jelentkezőnek pont ugyanannyi pontja lett, ezért sorsoltak.


Mi is tesztet írtunk, de mivel mi értük el a több pontot, így nem volt több kérdés vagy sorsolás, miénk lett a drágánk :)

2016. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!