Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pontosan hogy néz ki a kutyákn...

Pontosan hogy néz ki a kutyáknál a grabancos büntetés?

Figyelt kérdés
Hol és mit kell vele csinálni?

2016. máj. 31. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Megmarkolod a nyaka hátsó részét és hátra húzod. Némileg fáj neki de az anyja és a tesói is így csinálják.
2016. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Hat en meg ilyent nem hallottam:)) Nem is tudtam,hogy erre az a szakkifejezes:)

ez a grabancrazas tulajdonkeppen ugy mukodik,hogy amikor a kolyokkutya szemetkedik akkor elkapod hatarozottan a nyakan a bort egy gyors mozdulattal es jo istenesen megrazod aztan lenyomod a foldre par masodpercig vagy ameddig nem morog,nem tiltakozik. Ha elerted a kivant hatast akkor a kislurko meg megadasa jeleul ossze is pisili magat. Hat nagyjabol igy mukodne ez a "grabancos buntetes" elvileg. Felnott kutyanal foloslegesnek,vagy nemely esetben kolyoknel is nehezen kivitelezhetonek tartom:D(pl. az en kutyamnal aki most het honaposan 43kg)

2016. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló jól írta úgy kell. Nagyon hatásos módszer az én kutyámnál nagyon bejött bármiből ki tudom ezzel zökkenteni annyi hogy én nem hátra hanem inkább fel húzom mit ha meg akarnám emelni, és az én kutyámnak annyi bőre van hogy kétszer bele félre szóval nem fáj neki szerencsére pedig nem shar pei. Neki már annyi is elég ha megfogom meg sem kell húzni.
2016. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!