Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
3 éves beagle lány kutyám a napokban tüzelt.Mivel ivartalanítva volt nem forditottam különösen nagy figyelmet erre,azonban egyik éjszaka a környékről néhány kutya meglátogatta és nemtudom mi történhetett mert azóta nagyon bágyadt,egésznap ül a házában,alig eszik.közvetlenül az eset után másnap nem is evett sőt reszketett is.azóta már eszik mondhatni hogy rendesen de még mindig nem szaladgál,ha sétálni viszem,kullog utánam ami abszolút nem jellemző mert ő szokott húzni engem és nem fordítva.mi lehet a baja ?

2016. máj. 31. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanított kutya nem tüzel, ez kizárt.

A kutyád beteg, hogy mi baja, azt az állatorvos tudja megállapítani. A teendőd tehát, hogy elviszed orvoshoz.

2016. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ivartalanított kutya hogyan tüzel? Ott valami egyéb galiba is van! Nézesd meg állatorvossal.
2016. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Ha rosszul van ivartalanitva akkor tüzel . Ugyanis utáána olvastam mielött az enyémet elvittem . 2 modon ivartalanitanak ez orvos függő . Van aki csak a petefészket távolitja el akkor tüzel a kutya és üég igy is lehet vemhes . A másik az, hogy mindent kivesznek és akkor a tüzelés is megszünik .
2016. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha a petefészket eltávolítják mégis hogy tudna tüzelni? És hogy lehetne vemhes? Hisz nincs tüszőrepedés, nincs petesejt, mivel ezek nincsenek, ezért nincs sárgatest, nincs progeszteron. Mégis hogy lehetne tüzelés? Ez a baj, hogy minden idióta irkálhat ide anélkül, hogy gondolkodna.
2016. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Tévhit, hogy a mutét a petevezeto lekötésével történik, az ilyen beavatkozás szigorúan tilos, mivel ebben az esetben a petefészkek elcisztásodnak, ez pedig folyamatos ivarzáshoz, hormonális zavarokhoz és gennyes méhgyulladáshoz vezet.

2016. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!