Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 7 hetes labradorom...

Van egy 7 hetes labradorom tegnap (ápr.10. ) vettem. Mikor kezdhetem el tanítani és mire?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez hasznos link a kérdésedre: [link]
2010. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8-10 hetes korában elkezdheted tanítani, először az ül, feksziket kell neki megtanítani és ha már tudja akk a marad, lábhoz. Majd a hozzd vissza. A pacsi, ugrik, szlalom stb. csak utána.
2010. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem az előttem válaszoló linkjében szépen leírt kielégító választ találhattál a kérdésedre. Újat már nem tudok hozzátenni, így hát ennyi...

Jó kutyázást, és kívánok neked egy szuper társat a továbbiakban :)

2010. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem megmarad ilyen, sőt még jobb társnam mint eddig:)
2010. ápr. 11. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
8 hetes korától már lehet. nekem 8 hetes rotim van, most tanítom ülni. :)
2010. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tegnap 15:54-es vagyok.

[link]

2010. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetes kutyám van és már ezeket tudja: ül, marad, gyere(lábhoz), hozd vissza, helyedre, ugrik, pacsi!Ez nem vicc. Én 7 hetes korától kezdtem el tanítani és napi 2x15 percet foglalkoztam a tanításával és 3 hét alatt ennyi mindent megtudtam neki tanítani.Persze ez a fajtától is függ, mert van amelyik könnyebben és van amelyik nehezebben tanul.Enyém Labi és könnyen tanul:)Szerintem bármikor elkezdheted tanítani, persze ezt a kérdést már rég tetted fel, és feltételezem már régóta tanítod, de másnak még jól jöhet a válasz.Sok szerencsét a tanításhoz!!:D
2010. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!