Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 kg prémium táp mennyi ideig...

4 kg prémium táp mennyi ideig elég elég egy 5 hós amstaff kutyának?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ milyen fajta! de pl egy hapyy dog szuperprémium minőségből egy 15-kgos kutyunak kb. 15dkg kell adni legalább!
2010. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kipróbálás miatt vettem, hogy hogy fog ízleni neki.

Néha kap mást is. Ő most 5 hónapos.

Happy dog- tápot vettem neki. 4 kg-os kiszerelésben.

ha napi 2 szer kap enni néha meg főzök majd neki.

2010. ápr. 11. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Na a happy dog nem szuperprémium minőség sőt nem is a legjobb prémium minőség egy azonban biztos hogy ár érték aránya jó. A a happy dog egyébként középkategóriás táp de abban nagyon jó, Hogy mennyit kell adni rá van írva. Nekem két amstaffom van Tápot adok nekik és főzök nálma Eucanubet esznek ami szuperprémium minőség. Egyébként ezen kár vitatkozni mi minősül perémiumnak és mi szuperprémiumnak olvassa valaki el a különbséget közötte. Szerintem a happy doggal egy egészen jó tápot választottál. Húst főzzél neki rizsával semmiképpen se tésztával. Figyeld a súlyát nagyon könnyen felszednek felesleget ha látod, hogy nem eléggé fejlődik emeld az adagot ha zsírosodik akkor csökkentsd szerintem egy 5 hós kutyának a 15 dkg az édes kevés.
2010. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a happy dognak van szuperprémium minősége! és prémium minősége a natur corq! a szuper prémium minősége igazán kiváló táp! perszee a eukanuba is nagyon jo de ha valaki nagyon drágállja egy amstaffnak abszolut megfelelő!
2010. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike na majd kiderül :)
2010. ápr. 12. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!