Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen előnyei lehetnek egy...

Milyen előnyei lehetnek egy amstaff herélésének ha hobby kutyának van?

Figyelt kérdés

Nem akarom fedeztetni semmi extrat vele.

Nyugodtabb lesz vagy nem felesleges vagy estetleg hasznos is lehet?


2010. máj. 20. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kezelhetőbb lesz, ha nem teng benne túl a tesztoszteron, és kevésbé fog késztetést érezni szökésre tavasszal, és ősszel. Illetve garantáltan elkerülöd vele a here- és prosztatarák kialakulásának még a lehetőségét is :)
2010. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akor igazából akár még hasznos is lehet?
2010. máj. 20. 12:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor akartam írni :)
2010. máj. 20. 12:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen :o)

Ezt olvasd el, és utána szerintem nem is lesz kérdés h melyik a legjobb döntés a kutyusnak és nektek is.

[link]

2010. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen hasznos az ivartalanítás !

Betegségeket előzől meg , nem akar majd szökni , nem lesz sok felesleges kiskutya. Ha nem szökik nem fogja elütni a kocsi , nem fog menhelyen kikötni stb....!

2010. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ezen gondolkodom mostanában. Nyáron lesz kan amstaffom, ráadásul kan kutya mellé. Olvastam sok helyen, hogy az ivartalanítástól nem lesz olyan domináns, így nem lesznek olyan nagy harcok a két kutya között. És igaz, amit eddig írtak, nem szökik, nem lesz rákos. Szerintem hasznos dolog, és valószínű én is emellett fogok dönteni.
2010. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami nincs, az nem tud elrákosodni! Évekkel hosszabíthatod meg az együtt tölthető időt. Jó kutyázást!
2010. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!