Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megérzi-e egy kutya, hogy...

Megérzi-e egy kutya, hogy melyik macska kutyák között nőtt fel?

Figyelt kérdés

A kutyám a séta során néha szokott találkozni a szomszédok / környék macskáival, akiket mindig el akar kapni, de én sose hagyom, mert szeretem a macskákat is.

Egyik nap találkozott egy fehér, fekete foltos cicával. 4 méterre lehetett tőlünk. A cica elég nyugis volt: nem fújt, nem púpozta fel a hátát, amikor meglátta a kutyámat. A kutyám csak nézte őt egy darabig, majd folytatta velem a sétát. A következő utcában is meglátott egy másik macskát, őt viszont meg akarta kergetni, de nem hagytam.


Eltűnődtem azon, hogy a foltos cica nem kutyák között él véletlenül, ezért nem akarta bántani a kutyám, mert kutyaszagot érzett rajta?



2016. jún. 6. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a macska viselkedése miatt volt változás.
2016. jún. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Valoszinu,hogy az a macska kutyak kozott el,kutyakkal "haverkodik"

Nem konkretan ezt erezte rajta a kutyad hanem a macska viselkedett szamara "normalisan" es nem provokativan.

Ez a macsek szamara nagy hatrany amugy mert nem fel a kutyaktol es ha olyan kutyaval talalkozik amelyik nem szereti a macskakat akkor bajba kerul.

2016. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán azt érezhette,hogy a cica nem fél tőle és nyugodt maradt a közelében.Az én cicám is kutya mellett nőtt fel és a többi kutyától sem fél.Idegen kutyák sem akarják megkergetni mert teljesen nyugodt a közelükben.
2016. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!