Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyám férges, kapja a...

Avikam kérdése:

Kölyökkutyám férges, kapja a féreghajtót . Lehet olyan baja hogy nem nôl úgy ahogy kéne? -több lennt

Figyelt kérdés
Vasàrnap vettünk egy kis németjuhàszt ès fèrges pedig kapott fèreghajtót meg tegnap voltunk dokinàl akkor is kapott , nèztem ès a szèklete fèrges lehet hogy attól hogy mindent föleszik pl a szèkletèt is enni akarta talàn ahonnan hoztuk ott is csinàlta nem tudom. Lehet ettôl olyan baja hogy nem úgy nôl ahogy kène vagy a növekedèshez ennek nincs köze? Most 8 hetes eszik rendesen nem vèkony csak fèlek hogy nem nôl úgy ahogy kène. Jó sùlyban is van. Mennyi idô alatt ürül ki belôle a fèrgek ?

#Kutyafèrgessèg #kutya növekedès
2016. jún. 7. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát a férgek eleszik a tápanyagokat a kölyöktől szóval huzamosabb ideig tartó férgességtől lehet.. na igen de ott a bökkenő hogy a hosszú ideje férges kutyák elpusztulnak mert túl sok a beleikben a féreg.
2016. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy rendesen válaszoljak: nem hiszem hogy megfelelő féregtelenítés mellett bármi baja lesz.
2016. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem olyan drasztikus neki hogy tele lenne csak aggódok , nem sok fèreg jön belôle de mègis van, termèszetesen rendszeresen fèreghajtva van
2016. jún. 7. 18:12
 4/10 anonim ***** válasza:
3-ik napja van nálad a kiskutya. Ha ki lesz hajtva a féreg belőle, akkor pontosan úgy fog fejlődni, ahogy kell.
2016. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a szaporítónál nem kapott féreghajtót rendesen, különben semmi baja sem lenne.

Ha már mentes lesz a kutya a férgektől, rendesen fog fejlődni. Addig nyilván lehet visszamaradottság.


Mellesleg te is lehetnél jóval értelmesebb és felelősebb állattartó. Ha már kölyök kutya kellett, legalább ne valami legalja szaporítót támogattál volna.

2016. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt sem tudod melyik szaporítótól vettem akkor lègyszíves ebbe ne is szólj bele, rendszeresen fèreghajtva volt mert írta az ottani àllatorvos a kiskönyvèbe dàtummal együtt, tegnap is kapott egyet ès mèg fog is kapni mert nyilvàn ha megvettem akkor gondozom is normàlisan. Beszèltem ma a doktornôvel ès mondta hogy azèrt amire gyanakodtam , hogy feleszik mindent de màr elkezdtem nevelni, hogy nem szabad... Nagyon bírom mikor egy kèrdèsre szeretnèk vàlaszt kapni de nem lehet mert egy ember bíztos beleszól ismeretlenül úgy hogy semmirôl nincs fogalma....
2016. jún. 7. 21:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja mellesleg tenyèsztô nem szaporító jut eszembe
2016. jún. 7. 21:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Tenyésztő nem ad el férges kutyát, mert 2 hetes kortól féregteleníti őket is, és az a szuka is rendszeresen féregtelenítve van.


De, hogy a kérdésedre is válaszoljak: ha a doki előírásai szerint kapja a féreghajtót, nem lesz semmi baja, rendbe fog jönni és normális nőni is fog. Ne engedd, hogy bármit felegyen, a kakit se.

2016. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja mellesleg tenyèsztô nem szaporító jut eszembe
2016. jún. 7. 22:09
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem fogom engedni neki semmikèpp.
2016. jún. 7. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!