Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem rövidszőrű...

Tudnátok nekem rövidszőrű őrző-védő kutyákat írni amik lakásban is el vannak? (barátnőmnek van egy yorki-ja)

Figyelt kérdés
2016. jún. 8. 18:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszem itt van némi fogalmi zavar. A bullmasztiff nem őv fajta. A mali, a holland juhász, a munka vonalú német juhász, a munka vonalú rottweiler és dobermann őv fajta, mert erre tenyésztik őket még ma is, komoly őv feladatokra. De ezeken kívül nem sok egyéb ilyen kutya van. Ezek neveléséhez, tartásához, főleg ha valóban jó vonalból választasz, kevés a családi kutyás tapasztalat, kell a segítség.

De egy bullmasztiff jó lehet társnak, arra, amire neked kell.

2016. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor a bullmasztiff milyen kutya ha nem őv?

Attól függ kinek mi számít családi kutyás tapasztalatnak. Mert nekem nem a labrador számít családi kutyának.(persze tudom hogy 1.számú családi a világon)

Köszönöm a te válaszodat is!

😊😊😊😊

2016. jún. 13. 19:48
 13/13 icu75 ***** válasza:
Az ambull kifejezetten családi,nem egygazdás kutya,mint pl boxer,csak a boxer izgágább. Én is lakásban tartottam 3-4x séta/nap abból 1hosszabb,otthon teljesen nyugodt volt.
2016. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!