Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyrol vennék kutyát, de...

Menhelyrol vennék kutyát, de nem tudom hogyan?

Figyelt kérdés
Ha kiválasztottam a kutyát azonnal elvihetem? ha nem mennyit kell rá várnom?
2016. jún. 8. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Először barátkoznod kell vele hogy megismerd. Szerintem hetekbe is telhet. Nem hiszem hogy azonnal oda adják. De ha van elvárásod akkor elmondod a gondozóknak és segítenek kutyát választani.
2016. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es ha tudnak valamit a kutya multjarol abba beavatnak? Sok kutyás tapasztalatom van sokat tudok róluk,de menhelyrol semmi.
2016. jún. 8. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Gyepmesteri telepekről azonnal el lehet őket hozni, nincs ismerkedési idő, viszont menhelyen kb 1 hónap. Illatos úti ebrendészetnél azonnal elhozhatod, ezt az egyet biztosra tudom.:) Bemész, és el is hozod. Ha máshonnan, akkor bemész, kiválasztod, kimennek környezettanulmányra ha minden igaz, ellenőrzik a helyet, kb 1 hónapig vissza kell járnod, hogy megismerhesd a kutyát, és ha van másik ebed is, vele összeszoktatni. Mindent elmondanak róla, azt is ha agresszív, a múltját, mindent. Nem az a céljuk, hogy becsapják az embereket azzal, hogy "szebbnek lássák a kutyát". Mindent feketén-fehéren elmondanak, nem akarják olyan gazdihoz adni, aki nem tudná esetleg kezelni a helyzetet. Sok sikert! Ha van még kérdésed, segítek, írj üzenetet! :)
2016. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. jún. 8. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Menhelytől is függ, hogy azonnal elviheted, vagy ki kell járni hozzá ismerkedni.

Javaslom, hogy a kutya és a saját érdekedben is, először vidd ki sétálni, ismerkedj meg vele, mielőtt döntesz.

Nem szokták eltitkolni, ha bármi rosszat tudnak az előéletéről, vagy akár a természetéről, vagy az egészségéről, hiszen az a kutya érdeke is, hogy olyan gazdihoz kerüljön, aki nem fogja visszahozni később.

2016. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!