Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes Zoofast -ról rendelni?...

Vivi_Vivi kérdése:

Érdemes Zoofast -ról rendelni? Hallottam/láttam, hogy sokkal olcsóbb, mint ha boltban vennék tápot, de nem tudom, hogy megbízható-e. Körülbelül mennyi idő alatt szállítják ki, és szólnak előtte? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

2016. febr. 28. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tőlük rendeltem a tápot egy időben, és hát a gyorsaság tényleg nem az erősségük (három hét a rekordjuk, ha jól emlékszem). Szóval érdemes nagy tételben és időben rendelni :D Valamit valamiért, lassúak, cserébe viszont olcsók.
2016. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tényleg ők a legolcsóbbak, viszont nem olyan gyorsak. Ha meg nincs készleten valami, akkor akár hónapokat is várni kell. Petissimo 2-3 nap alatt megérkezik, de kicsit drágább. Ez van, ahogy akumi mondta, valamit valamiért.
2016. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lassúak, de engem ez zavart volna a legkevésbé, de volt, hogy elküldték németországba a csomagomat, tudtak róla de nem szóltak :( utána minden oké volt, de csináltak ilyeneket, hogy abszolút nem jeleztek vissza. ha még mindig azt a tápot etetném, amivel régen, akkor sztem még mindig tőlük venném, mer sokkal olcsóbb volt. amivel most etetek nem sokkal olcsóbb, annyiért rendelek megbízhatóbb helyről.
2016. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdemes és valóban kb 1 hét általában a szállítás mert Lengyelországból jön (pont ezért olcsóbb ott kevesebb az ÁFA.
2016. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt negatív tapasztalatom velük, volt hogy sokat rendeltem tőlük. Nem voltak lassabbak mint mondjuk a zooplus. Ott viszont 15 ezer forinttól ingyenes a posta, a zoopluson meg 9 ezertől. A petissimo a leggyorsabb egyébként. Viszonylag tűrhető árakon.

Jelenleg nincs olyan amit zooplusról rendelnék, de mindig megnézem, hogy amit szeretnék venni az hol olcsóbb. Így nagyjából eközött a 3 cég között ingázok :)

Ismerősök között volt akinek volt negatív tapasztalata a zooplusról (nem azt kapta amit kért, nem akkora kiszerelés meg ilyenek), nálam ilyen soha nem volt. Igaz tápokat nem sűrűn veszek netről, viszont amikor vettem se volt soha negatív tapasztalatom.

2016. febr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok vele, a 3-5 napos kiszállítási idő nekem megfelel. Szinte mindig tőlük rendelek, lassan 2 éve.
2016. febr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem mindig 2 nap alatt érekezett
2016. febr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokszor rendeltem tőlük, de az utóbbi időben a raktárkészletük finoman szólva is hiányos, pl. azok a tápok, amiket én veszek (vennék), hónapok óta nincsenek raktáron. Mostanában Zooplusról, Petissimóról szoktam rendelni. Kicsit drágábbak, de 3 napon belül kihozzák, és jó a kínálatuk.
2016. febr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors, jó válaszokat :). Megnéztem a petissimot is, lehet, hogy inkább onnan rendelek
2016. febr. 29. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!