Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Akitám lógatja a farkát....

Az Akitám lógatja a farkát. Miért?

Figyelt kérdés
Eddig mindig felkunkorodott ahogy kell de pár napja folyamatosan leengedi egyre hosszabb időre. Mi lehet a probléma? Ugyan azt csinálja amit eddig semmi nem változott. :( Már játék közben is csak ritkán emeli fel.

2016. jún. 13. 17:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
64%

Na latod:) errol beszeltem,ezert kerdeztem ha uszott.

Akkor irtam a valaszomat mikor belinkelted ugyhogy utana lattam a cikket. Igen van ilyen.

Kar,hogy betetted mert jot rohogtem volna ahogy a sok okoskodo "kutyaszakerto" lepontoz es kritizal engem ezert a valaszomert is :p

2016. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
50%
Bűzmirigy
2017. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szia az én akitámnál is volt ilyen, hagyjátok pihenni, ha nem lesz jobb magától akkor vigyétek orvoshoz. Sokan nem tudják de akkor lógatják a farkukat ha fáradtak vagy betegek. Ha csinált mostanában valami megerőltetőt akkor az lehet a gond, de vigyétek dokihoz, az sem árthat. Nálunk többször volt már ilyen, a legtöbbnél csak nagyon el volt fáradva. A miénk is szuka
2017. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az akiták faroktartása a hangulatukra utal. Ha sokat lógatja az arra utal hogy valami zavarja, nem jó a kedvük.

A magyar tenyésztők kutyái is nagyrészt külföldi kennelekből vannak. Miért ne lenne az hivatalos???

2018. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!