Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hány db kutya...

Szerintetek hány db kutya tartható együtt gond nélkül?

Figyelt kérdés
Hogy mindegyikre jusson idő. :) 5 már sok lenne?

2016. jún. 15. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Ha van időd velük foglalkozni akkor még belefér :)
2016. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Az attól függ...

1. Mennyi időd van?

Nem mindegy, hogy napi 2-3 órád van vagy vagy egész nap ráérsz.

2. Milyen kutyák?

2016. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Ez attól függ, hogy mit igényelnek a kutyák és milyen minőségben foglalkozol velük.

Vannak kutyák, akik egész nap alszanak, a napi-kétnapi séta bőven elég nekik. És vannak kutyák, akiket naponta többször is le kell fárasztani fizikailag és szellemileg is.

De ezt úgy is látod majd. Persze ne egyből 5 kutyát vegyél. Kezd egyel, és ahogy az időd, energiád, céljaid, körülményeid engedik, annak függvényében gyarapítsd a kutyák számát.

2016. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
szerintem 2-3 még oké. de ennél többre én pl nem tudnék maximális figyelmet biztosítnai. és lehet nem hiszitek el,de az állatok is ugyanúgy féltékenyek tudnak lenni. pl van két kezed, simogatsz vele két kutyát. a másik három meg nézi hogy őket miért nem? és ez játéknál meg sétálnál is kiütközik. szerintem 2-3nál többet nem érdemes. persze ha többen vagytok, pl vannak gyerekek, párod stb a háznál és mindenki kutyabarát akkor megoldható több állat is. de én nem a mennyiségre mennék hanem a minőségre.
2016. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Az attol is fugg hany hektaros teruleted van,hany kutyanak tudsz megfelelo orvosi ellatast es elelmet biztositani(anyagilag)....
2016. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SzMHZs ***** válasza:
94%
Szerintem ez egyéni kapacitástól függ, meg a kutyák habitusától, igényeitől. Én kettőnél többet nem akarnék (bár nekem van mellettük 4 macska is, akikkel szintén foglalkozni kell), így még pont jól oszlik a figyelmem, az idő, a foglalkozás, sétálni is kényelmes, stb. Két spánielem van, elég pörgősek, aktívak, kell nekik az agyi és fizikai fárasztás, ha még egy lenne, már soknak érezném. Meg hát az anyagiak :)
2016. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
A te kapacitásodtól, teherbírásodtól függ, 3-4 kutyát még nem nagy gond, de az ideális szerintem a 2.
2016. jún. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!