Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés

Társasházban élünk és van egy 4 éves yorkim, de nagyon szeretnék még egy menhelyi öreg kutyust is.

Az egyik menhelyen találtam egy 8 éves francia bulldogot, a francia bulldog az álomkutyusom.

A szüleim is szetetnének még kutyákat de azt mondtám hogy nem lehet. Azt nem nomdták hogy miért csak azt hogy nem.

Tenyésztőtől nem szeretnék kutyát csak menhyről. És most itt a lehetőségem egy öreg menhelyi francia bulldogra. De lehet higy azért nem engedik mert a szomszédaink a yorkit is megszólták. Pedig nagyon csemdes a kutya és nagyon jól be van tanítva.

Szerintetek lemondjak a francia bulldogról vagy még ne? És hogyan tudnám rávenni a szüleimet? (a.bátyjám is örülne a kutyusnak)

16/L



2016. jún. 16. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem te tartod el a kutyát. Én se vennék a nyakamba még egy kutyát, elég drága.
2016. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De igen, én. Reggel 5-kor kelek hogy elvigyem sétálni, hazaérei suliból egyből viszem sétálni.. És este is.

Kaját is mindig én adok neki, nagyon jól betanítottam,, fésülöm, fürdetem és rengeteget játszok vele.

Anya beleegyezik de apa nem. Azt mondta azért mert kínzás lenne neki a házban élni. Egy 8 éves francia bulldognak, aki teljesen ki van merülve (szaporításra használták)

Pedig szerintem a kutyának az a kínzás ha a nap 24 órájábán ki van ba.szva az udvarra.

A kutya társállat az ember mellett a helye.

2016. jún. 16. 12:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Diakmunkat vallalnek(hosszabb tavra) ezzel bizonyitva, hogy kepes vagyok eltartani egy kutyat es gondoskodni rola, akkor is ha a szulok nem allnak mogotted.


En csak akkor engednem a gyerekemnek, ha elotte legalabb fel evet lehuzott volna valamilyen formaban diakmunkan (ebbe nekem mondjuk beletartozna az onkenteskedes is pl. egy menhelyen amiert ugyan penz nem jar, de elhivatottsagot mutat).

2016. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gimis vagyok, és van egy kötelező 50 órás diákmunkánk és én egy menhelyre megyek dolgozni (már voltam is)
2016. jún. 16. 12:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

50 ora? Ezt mennyi ido alatt kell telejsiteni? Felreertes ne essek, en olyasmire gondoltam ami nem kotelezo. Onkentes aldozatvalalas ha tetszik.


En elmondtam, engem hosszan fenntartott diakmunkaval lehet ilyesmire ravenni, hogy igenis ertekelje azt amiert megdolgozott.

2016. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jaa értem


Önkénteskedtem is egy zsúfolt menhelyen

2016. jún. 16. 12:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Eltartani a kutyát azt jelenti, hogy mindent te veszel neki. Fizeted a kajáját, orvost, oltásokat és egyéb ilyen dolgokat.
2016. jún. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy mit jelent eltartani egy kutyát, de nem csak eltartani kell hanem Foglalkozni vele :)

Mindenesetre senkivel nem szeretnék veszekedni :)


Leültem beszélni apukámmal és megbeszéltük hogy mi szól ellene és mellette :)

Arra a döntésre jutottunk hogy majd nyár végén beszélünk még róla mert a nyarunk be van táblázva és nem szeretném elhanyagolni a kutyust :)

2016. jún. 17. 11:49
 9/9 anonim ***** válasza:
A francia bulldogok nagyon szeretnek bent ,főleg,ha már öregebbek,szeretnek pihengetni mond meg apukádnak.Nem kínzás nekik,ha bent kell lenni.
2016. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!