Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te hallottál már ilyet?

Te hallottál már ilyet?

Figyelt kérdés
Kutyapanziót keresek, és felhívtam ma egyet, ahol kérdezték milyen kutyáról van szó, mondtam németjuhászról, azt mondták arról szó sem lehet mert már valakit megharapott náluk németjuhász, meg kiderült hogy "előtte csibészeltetve volt". Ezt így mondta a hölgy. Mi is járunk örző-védőzni, de az én kutyám még soha nem harapott meg senkit, pedig több helyen is volt már panzióban. szóval ezt így nem is értettem. Utána pedig mondta, hogyha mégis vállalnák, akkor ki kéne menni a kutyával háromszor négyszer, és fél napig! ott lenni vele, beszoktatni. Na ez már a vicc kategória szerintem. Így elköszöntem szépen. Ez normális dolog, vagy csak nekem sok?
2016. jún. 17. 11:38
 1/9 anonim válasza:
55%
Én még nem vittem a kuytusomat panzióba, de a menhely ahol önkénteskedek panzióként is szolgál. És ott csak azt kérik hogy a gazdi mielőtt elmegy legyen ott a kutyussal fél-egy órát
2016. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tőlem még sehol nem kértek ilyet, mentünk, kutya be a kennelbe, én el és kész. Sose volt semmi gond.
2016. jún. 17. 11:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert már bárki nyithat kutyapanziót.

Annyi panzió van. Keress normálisat.

2016. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bollocks ***** válasza:
Ahol mi panziózunk, ott is volt előtte egy egyórás barátkozás, mivel nem kenneles panzió, hanem családi volt, így fontos, hogy a kutyák kezelhetőek legyenek.
2016. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hozzáértőhöz nem kell beadni a kutyát, ennyi.
2016. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is adom, eszemben sem volt a beszélgetés után. Csak a legnagyobb vicc az egészben az, hogy ez egy nagy hírű kutyaiskola. :D
2016. jún. 17. 12:29
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy tudnátok ajánlani helyet? Olyat, ahol kinti kennelben tudják elhelyezni, és értenek is azért hozzá, meg foglalkoznak is vele? Évek óta nem találok egy ilyen helyet, ami normális lenne.
2016. jún. 17. 19:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Helyileg hol?
2016. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Budapest és környéke.
2016. jún. 18. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!