Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig hagyhatom itthon...

Mennyi ideig hagyhatom itthon egyedül a 4 hónapos yorkim?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha raksz le kutyapelust,vizet,meg tudod oldani a háromszori etetést.nekem volt,h a sógórnőm jött át ebédet adni nekik.

én max.8-9 órára hagyomm őket itthon,de ők ketten vannak,és még így is majd megszakad a szívem amikor itthonhagyom őket.szerintem ez is sok,de dolgozni kell. :-(

2008. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszii:)
2008. szept. 26. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is yorkink van, bár már több éves, de mindig vigyáz rá vki, mert ha nincs rendszeresen pisiltetve, akkor be szokott gyulladni a veséje, meg vigyázni h ne ugráljon, mert valószínű a túltenyésztéstől, de a csontozatuk sem től erős. mi pár órákra szoktuk otthon hagyni, 4-5 óránként mindig hazaszalad hozzá valaki, bár nyilván kibírja ha több óráig sincs vele valaki, ha hozzászokik, vagy tudja, hogyha hívja a természet akkor hova szabad neki, de azért egy 4hónapos kutyus még picike, szóval én azt ajánlom amennyire lehet légy vele. remélem nem ijesztettelek meg:D
2008. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszii:)))))
2008. szept. 27. 23:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Pelus,víz,napi 3 etetés, legalább 1 rövid és egy nagy séta. Otthon lehet hagyni,de nagyon sír és panaszkodik,amikor hazaérsz!Én mindenhova viszem szinte,még az irodába is. Ha veszel kistesót,talán jobb lesz,de a lakás bánhatja...
2010. jún. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem 8 hónapos a kutyus, és vannak napok mikor 8-9 órát egyedül marad. Már 4 hónapos kora óta. Reggel van egy nagy séta, víz, és kaja bőven, és simán kibírja. Persze az öröm mikor hazaérek, páratlan, és nagyon sokat kell utána foglalkozni vele.
2010. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!