Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyedül hagyhatom a 8 hetes...

Egyedül hagyhatom a 8 hetes kiskutyát 2 órára?

Figyelt kérdés
Van egy kiskutyám és amikor bevásárolni megyünk a városba nem tudjuk magunkal vinni. Mert a boltba nem vihetjük be. Ráadásul ha elkezdődik az iskola mindenképp egyedül kell lennie. Szóval az nem gond ha így elkezdem rászoktatni?
2011. aug. 9. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első perctől szoktatni kell, hogy meglegyen egyedül is. Nem ajánlatos szabadon hagyni ilyen picinek, amíg nincs felügyelet alatt. Valami elzárást kell megoldani, ahol nem csinálhat semmi rosszat, kárt.Alhat, játszhat ott.
2011. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát egyedül hagyhatod, katasztrófa nem történik, de tedd kutyabiztossá a lakást/kertet...

az viszont nagyon gáz, ha lakásban van a kutya és senki nincs vele egész nap...

remélem, legalább kertes ház.

szegény, hogy fog unatkozni...

2011. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Francesca_ ***** válasza:
36%
Célszerű ketrechez szoktatni, és ilyen esetekben bezárni arra az időre. Későbbiekben is hasznos lesz.
2011. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha van neki friss vize, vmi jateka es fekhelye,nyugodtan.
2011. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet de csak ha nem örökmozgó van víz, játék előtte, és csak néhány órára, félnapokat nem szabad egyedül hagyni! amikor lehet vidd magaddal!!
2011. aug. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És nem hagyom sokáig magára :) amikor csak lehet viszem magamamal, csak olyan pici és ma beakartam vinni busszal a városba és azt mondták adjak rá szájkosarat.
2011. aug. 9. 16:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon kiakadtam mert a legkisebb szájkosárba az egész feje belefér és egy ilyen kiskutya nem bánt, plusz kisméretű is. Úgyhogy haza jöttem és nem mentem sehova.
2011. aug. 9. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!