Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire elterjedt a sárga...

Mennyire elterjedt a sárga szalag a pórázon? Nekünk szükségünk van térre, de eddig nem nagyon vettem észre, hogy bárki is ismerné.

Figyelt kérdés
Kisvárosban élünk. :)

2016. jún. 18. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Én felraktam rá, utána ha megsimogatta valaki és bolhás lett, akkor elmondtam, hogy kiraktam a figyelmeztetést.
2016. jún. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Es nem lett vna egyszerubb szolni, mielott megsimogattak?....

Amugy szerintem kb csak kutyasok ismerik.

2016. jún. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kutyás vagyok de soha nem hallottam róla .Rákerestem guglival. Szóval ez valami "ne közelíts" jelzés akar lenni?


Igazából jelenlegi viszonyok mellett ahol boldog boldogtalan kérdés nélkül nekiereszti a kutyámnak a saját behívhatatlan ebét, hogy az összeverekedjen vele, miközben én kiabálok hogy hívja vissza... semmi értelmét nem látom :D

2016. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Menhelyről hoztam idibe egy skót juhászt aki kapkodott az emberek keze után. Rajta szájkosár, pórázon sárga szalag. Az okosok egyből jaj de cuki kis masnija van, milyen vicces hogy szájkosár meg masni... blablabla mindenki azt hitte dísz meg hogy így fejezem ki, hogy lány kutya. Persze mikor odakapott a kutya a kezüknek, már nem nevettek :D

Mindenkinek elmagyaráztam a miértjét, de kétlem, hogy megjegyezték volna.

2016. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevesen ismerik. Majd néhány évtized múlva talán.
2016. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat kár:(

De azert köszönöm mindenkinek💕

2016. jún. 18. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!