Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Merre vigyem a kutyám sétálni...

Merre vigyem a kutyám sétálni a toklász "szezonban"?

Figyelt kérdés
Társasházban lakom, sűrűn leviszem sétálni, a Tiszaligetben el is engedem, hogy futkározzon. Most viszont mindenfele toklász, toklász, csak a betonon tud jönni velem, de az meg felforrósodik. Séta után mindig átnézem, de egyik ismerősöm kutyájánál olyan gyorsan fúródott fel a fülébe, hogy állatorvoshoz kellett vinni.

2016. jún. 19. 14:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Autó van, jogsi nincs, két kutyával elvileg fel se szállhatnék a buszra egyedül, és nem mindig van plusz háromnegyed órám a reggeli kutyasétáltatásra az utazgatás miatt. Megoldom nyilván, mert nem vagyok életképtelen, de attól még idegesítő a helyzet.
2016. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen idegesito, de mint ebben az orszagban minden, ha valami nagy embernek ez nem fontos, akkor nem tortenik semmi. Amugy esetleg erdemes lenne par kutyassal osszeallni (csak nem mindenki antoszoc) akikkel joban vagy azt egy vidam delutan kereteben nemi sorrel nekiesni es lenyirni azt a teruletet amit esetleg alkalmasnak talaltok kutyasetaltatasra.


Ahol regen laktunk ott is ez volt, lenyirtuk a fuvet kb 25x25 m korben, kitettunk 2 kovet amire le lehetett ulni, egy gumiabroncsot aztan ez volt a setaltato hely:) nem mondom eleg porias, de erre futotta. Bar az is teny ott nem utaltak egymast a kutyasetaltatok. Ahol most lakok sajnos itt is eleg antiszoc a kutyasok 90% ami szamomra dobbenetes.

2016. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Öhm, az van, hogy itt a Duna-parton lévő gát A Sétáltatós Hely, ahova egész Békásmegyer és Csillaghegy kutyáinak a 90%-a jár, több száz kutya, és most nem túlzok. Egy két km hosszú szakaszról beszélünk, és vannak olyan hatalmas lapos részek, ahova komplett focipályákat le lehetne rakni, azt nem nyírod le hobbiból :D

Van még egy kisebb park a közelben, ahova ki szoktam járni, az csak gazos, meg sűrűbben nyírják, de ott meg folyamatosan tüdőzzük le a bogarakat tavasztól őszig, a kutya is folyton tüsszög meg krákog tőlük. Elég szar dolog itt kutyásnak lenni sajnos :) De most már mindegy, két héten belül költözünk... :D

2016. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hat azt valoban nem. Irtam is en inkabb pesten ismerem a jobb kutyafuttato helyeket, sajnos a budai resszel kevesbe vagyok kepben.
2016. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!