Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana vagy Josera?

Acana vagy Josera?

Figyelt kérdés
Eddig Josera Kidst evett, mintha úgy láttam volna hogy "na jó megeszem ha más nincs" 1,5 hónapja kapja ezt, előtte a tenyésztő rc-t adott, gondoltam amiatt mert az ugye tele van izesítőkkel, de már 1,5 hónapja ezt kapja, most elfogyott a táp és gondoltam hogy megnézem hogy más táppal is ezt csinálja e, Acanára gondoltam viszont az 3-4 ezerrel drágább, jobb annyival hogy megérje? A kutyátok szereti? Acana puppy& Juniorról lenne szó.

2016. jún. 20. 16:58
 1/9 A kérdező kommentje:
És az Acanában vagy zöldkagyló?
2016. jún. 20. 17:00
 2/9 A kérdező kommentje:
Van*
2016. jún. 20. 17:01
 3/9 anonim ***** válasza:
nyerssel etess
2016. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az Acanát az egyik legjobb tápnak tartják sokan. Elvileg jobb, mint a Josera Kids. Bár az utóbbi se rossz.
2016. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
taste of the wild de miért nem nyerssel etetsz?? olcsobb és egészségesebb
2016. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Acana sokkal jobb, majdnem az egyik legjobb kutyatáp. Hogy van-e benne zöldkagyló nem tudom, nézd meg az összetevői között, mert sokféle van belőle.

Mivel tiszta hús kb. lehet hogy fosni fog tőle eleinte. Ha nagyon fosik, akkor mást kell neki adni vagy valamivel keverni kell.

2016. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért mert gyerek vagyok es nem tudok folyton elmenni a piacra hogy beszerezzem a husokat és macerásnak tartom
2016. jún. 20. 18:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, vannak jó tápok is.

Acana már egy jó választás. Ezen kívül még az Orijen és a Taste of Wild is jó, ha bírja a család pénztárcája mindenképp ilyenekkel etessetek!

2016. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a Josera-ért nem lelkesedik annyira, akkor nyugodtan próbálkozzatok más tápokkal is. Vegyetek mindig csak kisebb kiszerelést, hogy lássátok minden oké vele, vagy sem. Én vagy 7-8 fajta tápot próbáltam ki, mire találtam olyat, ami beválik, és szívesen is eszik.
2016. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!