Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan szerezhetnék tiszta,...

Honnan szerezhetnék tiszta, mindenmentes húst barfetetéshez?

Figyelt kérdés
Nagyon jó dolognak tartom a Barfot, csupán annyi a problémám vele, hogy a mai húsok tele vannak antibiotikummal, hozamfokozókkal és egyebekkel, ami ugye a kutya szervezetébe is bejut, ezt nem szeretném. Tiszta minőségi hússal szeretném etetni. Honnan tudok beszerezni ilyet ?
2016. jún. 22. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:

hát nem tudom pontosan de elsőnek egy bio gazdálkodást keresnék fel...

ott vágatnék akkor "husit" a kutyámnak.

biztos hogy drágább de abban nem lesz sztem semmyilyen nem odaillő dolog.

2016. jún. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És mégis hogy kerül antibiotikum a húsba?

A hozamfokozókat évek óta tiltják.

2016. jún. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tenyéssz otthon nyulat meg csirkét...


Alapvetően nem tudom, miért ne lenne jó a kutyának ugyanaz a hús, amin az emberek is eléldegélnek 70-80 évet. Pláne hogy eleve a BARF egy átlagos henteses/állateledelboltos hússal is látványos és minőségi változás, annál többnek szerintem nincs értelme, az árkülönbség függvényében meg biztosan nincs - hacsak nem unatkozó milliomos vagy, de akkor valószínűleg a titkárnődet kérdezted volna meg a témáról, nem minket :)

2016. jún. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ember is évtizedekig él ezeket a mérgezett húsokat fogyasztva, akkor egy kutya amelyiknek jobb az immunrendszere szerinted nem bírja jobban? Nyugodtan adhatod azt a húst amit te is megeszel.
2016. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!