Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 9 hónapos hosszúszőrü...

Van egy 9 hónapos hosszúszőrü németjuhász szukám maguk szerint megvédene ha valaki megütne vagy nekem jönne?

Figyelt kérdés
Olyan szinten ragaszkodunk egymáshoz hogy minden nap ha tehetem vele túrázok vagy játszok és annyira hozzám van nőve hogy falun kivül elengedem akkor nem megy el messzire és az első szóra visszajön . Ha a család bármely tagja vagy valami ismerös próbálja magához csalni ha én is ott vagyok akkor nem mozdul mellölem.

#Megvédene?
2016. jún. 23. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek alapján meg . Nekünk a kaunk véd mindenkitöl elég egy kézlendités és vicsorit .
2016. jún. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen meg! nekem is kell ilyen kutya *.*
2016. jún. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ragaszkodó, még félhet, megijedhet adott helyzetben. Elég kevés kutya használható komolyabban ilyen téren, az általános vélekedéssel ellentétben.
2016. jún. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kutyus azért nem megy az emberekhez mert fél. De nem védne meg. Ezeknek a fajtáknak tanítani kell. Pl.a kájoknak nem kell. Tudom,mert van.
2016. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem fél egy családtagtól se . Ha nem vagyok ott akkor odamegy és még bújjik is hozzájuk
2016. jún. 24. 00:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Családtagtól jó, hogy nem fél. (Már ha normális a családtag.) Ha már családtagtól is fél, akkor komoly baj van.

Idegen, aki ellenségesen lép fel, az a nagy kérdés.

2016. jún. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért ez elég vicces, hogy egy kutya, ha nem megy oda egy idegenhez, akkor fél! Az enyém sem megy oda, de nem azért, mert fél, hanem mert nem szereti, ha más idegenek taperolják! De egyáltalán nem fél. Sőt volt, aki utcán csak úgy elkezdte simogatni, mert Ő ment oda a kutyához, 2-3 mp-ig elviselte, aztán szépen megfogta a csuklóját. Nem harapta meg, csak lefogta, hogy na most már szállj le rólam. Az illető megmozdulni sem mert. Én nem is értem, egy idegen hogy mer egy 72 cm marmagasságú, 40 kilós kutyát csak úgy megsimogatni kérdezés nélkül.
2016. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 ez egy kölyök. #4 voltam
2016. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!