Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kislányom sok szört nyel de a...

Valéria Éder kérdése:

Kislányom sok szört nyel de a kutyámat nem akarom elajándékozni. Mit tegyek? Jelenleg 5 hónapos, a kutyám 4 éves. Bent lakik ( panelba lakunk) azt mondták ma hogy vakbélgyuladást kaphat. Ez igaz?! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak kutyások írjanak akik hasonloan vannak.
2016. jún. 23. 16:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%

bélgyulladást tényleg bármitől lehet kapni,nem feltétlen kell hozzá szőr.


Kutyakozmetikus vagyok naponta rengeteg szőrt szívok be,nyelek is le(persze nem direkt :D) és még élek.


Ne engedd oda a kutyához mondjuk,ne engedd,hogy tépje a szőrt,ott vagy vele gondolom,mivel kutyát gyerekkel nem hagyunk felügyelet nélkül simán közbe tudnál avatkozni!!


Milyen fajta kutyád van,mert arra nem kaptunk választ,pedig tudnánk segíteni,hogy mit tegyél vele.

2016. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 elwera ***** válasza:

Az kutyakozmetikusom fel szokott venni pormaszkot amikor dolgozik. Valaki írta a paprikamagot. Én egész gyerekkoromban úgy ettem a tv paprikát, hogy a magját is megettem, azaz teljesen az egészet. Soha senki nem mondta hogy nem szabad és még nem volt vakbélgyulladásom.


Azt elhiszem hogy a kutyaszőr idegesítő, mert én is ma amikor a szobában ettem valami virslifélét kézzel az ágyon ülve, akkor közben a kezemről szedtem le a kutyaszőröket. Mert hát a kutya néha felugrik az ágyra.

Tuti megettem párat így is. A levegőben szállnak a szőrök. Nem tudok mit tenni ellene.


De csak az egyik kutyám szőre hullik, a másiké nem.


Azoknak a kutyáknak amiknek hosszú szőrük van, pl havanese, puli, uszkár, azoknak nem hullik egyáltalán. Most már utólag mindegy, de kisgyerek mellé lehet hogy jobb lett volna olyat választani.

2016. jún. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!