Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reggeli és esti sétáltatás ideje?

Tesaguri kérdése:

Reggeli és esti sétáltatás ideje?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 15 éves lány vagyok, és arra gondoltam, hogy majd szeretnék egy ausztrál juhászkutyát, persze nem most rögtön, hanem később. És szeretném tudni hogy az jó-e neki, ha reggel egy gyors fél órás sétára mennek vele, délután/este pedig egy jóval hosszabb akár két órásra? És tapasztalt tartók mit gondolnak a fajtáról?

2016. jún. 23. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, ha emellett futkároztok, szellemileg is lefárasztod. Mindenképp vidd kutyaközösségbe szocializálódni például kutyafuttatóban, és kutyasuli is ajánlott! ;)
2016. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De a két séta között ugye nem egy lakásban bezárva lenne, hanem kertben? Mert napi két vécézés nagyon kevés lenne bármilyen kutyának.
2016. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nos, a ház miatt van ott hogy később. Jóval később, mikor már vehetek majd magamnak kertesházat. :)
2016. jún. 23. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

A séta elég, ha amúgy van kert is.

Viszont nem csak séta, hanem szellemi munka, agyi lefárasztás is szükséges lesz neki (kutyasuli, kutyás sport).

2016. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, hogy ha lesz ilyen kutyám, megpróbálkoznék a hobbi szintű Agility-vel.
2016. jún. 23. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!