Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék a kutyámmal?

Mit tehetnék a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kutyám (németjuhász,9 hónapos) nem tud viselkedni, akármennyit foglalkozok is vele. Egyszerűen megőrül, ha lát, akár egy madarat is.Egész este nyüszít,ugat,vonyít.Tudom,hogy még kölyök, de tudnátok valami tanácsot adni? Mert már napok óta alig aludtam.



2016. jún. 23. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire van lefárasztva, mennyit sétáltatod?

A német juhász munkakutya, ha tele van energiával, nagyon nehéz bármit is tanítani neki. Emellett ajánlom a kutyaiskolát is.

2016. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

próbáld meg lefárasztani napközben, a madár meg vadászösztön


ha van a közelben kutyasuli, akkor célszerű elvinni, ha jó a suli, akkor jót fog tenni mindkettőtöknek ;)

2016. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
52%
neveld meg azt a kutyát!
2016. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Igen, kutyaiskolára már mi is gondoltunk, de sajnos nincs a közelben. Mindennap elviszem sétálni olyan 45-60percre.
2016. jún. 23. 21:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Tobb idore vidd ha van to oda is viheted otthon jatsz vele
2016. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

45-60 perc???

A német juhász munkakutya. Több óra séta kell neki, ne csodálkozz...

2016. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hosszabb időre nem nagyon tudom elvinni, mert amint kilépünk az utcára, szinte egyáltalán nem hallgat rám.
2016. jún. 23. 21:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a neveletlen és nem lefárasztott, unatkozó kutya jellemzői.

A német juhász munkakutya, amit azt jelenti, hogy a mozgáson kívül agyi lefoglalásra, feladatozásra, képzésre is szüksége.

9 hónaposan már lehet vele menni kutyaiskolába, valahogy jó lenne, ha meg tudnád oldani, mert ott megtanulod őt nevelni, és máris kezelhetőbb lesz.

A 45-60 perc sétát hogyan kell elképzelni? Futhat szabadon ez idő alatt, póráz nélkül? Játszhat más kutyákkal? Tanítottad már valamire? Ül, fekszik, helyben marad, stb. Behívható?

Nem tudom, mit jelent az, hogy nincs a közelben kutyaiskola. Ha egy mód van rá, akkor iratkozz be egy távolabbiba. Ha ez kizárt, akkor hívj házhoz is kijáró kiképzőt, hogy az alapokat elsajátítsd, és le tudd foglalni a kutyádat.

2016. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Egy kis faluban élek. Kb.15perc amig kiérünk a határba és ott elszoktam engedni. A kutyát saját felelősségre kaptam, azaz az oltatást, meg minden szükséges dolgot én állok,szóval ha lenne is iskola a közelben, nem biztos, hogy megtudnám fizetni.

Mostantól több időt fordítunk majd a sétára és igyekszem minden tanácsot megfogadni.Köszönöm!

2016. jún. 23. 21:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Keress kutyapajtikat neki, együtt sétáljatok annak gazdájával és a két eb szépen lefárassza magát egymással.
2016. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!