Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát vegyek,...

Milyen fajta kutyát vegyek, ha panelben lakom?

Figyelt kérdés

Panelben lakom, de nagyon szeretnék egy kutyust. Szerintetek milyen fajtát vegyek? Nektek milyen kutyátok van? Én beagle-re vagy spánielre gondoltam.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 23. 21:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

"Az a hülye, aki mondja", hogy Forrest Gump-tól idézzek.


Ha számotokra megfelelő a szőr, nyál, kosz a lakásban, a tudat, hogy a kutya egész nap ott aszalódik, míg ti melóztok, suliban vagytok, és jó pénzért kell oviba, suliba hordani, hogy jól szocializálódjon, meg le legyen mozgatva, mert egyszerűen nem természetes a bezárt élete, akkor tessék, tartsátok panelban. Én tapasztalatból beszéltem, persze mindenkinél eltér a standard. Nálam a paneles kutyatartás nem volt tartható.

A fenn említett két fajta amúgy sem jó lakásba, de ki-ki megtapasztalhatja a saját bőrén.

2016. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 SzMHZs ***** válasza:
Majd szólok már az enyémeknek, hogy aszalódjanak, mert nem valók bentre :)
2016. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%
Látom, csak nem sikerül megérteni... semmi baj. Elnézzük.
2016. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nyilván a kertben szocializálódik magától :D :D
2016. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Fuss neki megint az olvasásnak te is... ott van az a szó, amit keresel, persze poént nem lehet belőle ilyen ügyesen kihozni, ehhez a színvonalhoz ész kell...
2016. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kertben nincs bezárva mi?! Sokkal jobb neki kint a tűző napon, 40fokban vagy az esőben, fagyban, vibarban...tök egyedül, kb egy nap egyszer látja a gazdit, akkor mikor kaját kap, nem találkozik emberekkel, kutyákkal, teljesen antiszoc. Jó persze biztos van olyan kinti kutyus akivel sokat foglalkoznak, de valjuk be, sokan azt hiszik hohy ha van kert akkor nemm kell sem sétáltatni sem goglalkozni vele.
2016. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!