Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lenne egy pár kérdésem. : a...

Dorisz17 kérdése:

Lenne egy pár kérdésem. : a szeretnénk egy kiskutyust és szeretnem itthon majd tanitgatni tudtok olyan oldalt vagy linket amirol tudom tanitani? Utolso kerdesem: fiu pitbull kutyarol lenne szo tudnatok nekem egy pár nevet? Köszi. 🐕🐶

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 22:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szocializacio, megfelelo neveles, lefarasztas. Ez a titok. Csak sokan nem veszik figyelembe, hogy ez nem csak elso nap, hanem minden nap. Az en kutyam napi farasztast igenyel, szerencsere kotetlen a munkaidom, igy most reggelente setalunk fel5 fele, meg keso este gyors seta, jatek, sulyhuzas heti 3x. Probalom szocializalni amikor lehetosegem engedi, de nem tehetem meg, hogy most nincs kedvem valamihez, akkor elhalasztom. Emellett nem tehetem meg azt, hogy egyik nap babusgatom masik nap meg leorditom ha valami nem tetszik. Vannak szabalyok anit elete vegeig be kell tartania, pl nem szaladhat ki a kapun stb.. viszont nem kell kokemenynek lenni, mert igenyli a szeretetet, de egyik kutya sem( se az amstaff se mas fajta) nem vagyik a majomszeretetre. Ismerosom tipikus peldaja. Agyon puszilgatja a kutyat, eteti mindennel, de egyszer nem vitte el meg turazni az erdobe, vagy egyszer nem tanitotta meg, hogy mit lehet mit nem. Ez nem kutyatartas. Ha van napi 3 4 orad arra, hogy csak a kutyaval foglalkozz, akkor is mikor hazaersz hajnalban a bulibol, tudod, hogy menni kell a kutyaval, vagy nem lehet sokat lustalkodni hetvegen mert az is kutyanap, akkor jo. Ha pedig csak ugy akarnal kutyat de nincs kedved csak pl heti 1 setahoz, vegyel egy idosebb takarekos kutyat a menhelyrol, es nem lesz baj.
2016. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!