Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan csöpögtessek?

Hogyan csöpögtessek?

Figyelt kérdés
A kutyámnak fülgyulladása van az orvos állapította meg. Adott cseppet és azt mondta fültisztítóra csöpögtessünk és azzal takarítsuk ki. Namármost az én kutyám annyira nem bírja h morog vicsorog és lehetetlen kezelni. Az lenne a kérdésem hogy elég ha csak belecsöppentek simán úgy hogy nem dugom a fülébe, vagy muszáj ezzel a fültisztítós megoldással? És hogy csináljam? Valakinek volt már ehhez hasonló gondja? A kutyám biscon frise 1,5 éves.
2010. ápr. 13. 18:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egy kis testű kutyával el kell bírni két embernek. betekered valamibe, hogy csak a feje látszódjon. Egy fogja, másik cseppent.
2010. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igazából az a baj, hogy harapna. De ez a betekerés jó ötlet legalább nem rúgdos. Próbáltuk már ketten is meg egyedül is de nem megy. Arra a kérdésre nem tudja valaki a választ, hogy ezt hogy csináljam: fültisztítóval vagy elég a sima csöpögtetés?
2010. ápr. 13. 18:47
 3/20 anonim ***** válasza:

amit mi kaptunk anno, azt elég volt belecseppenteni, 3 cseppet, kicsit megmasszírozni a fülét h szétmenjen a fülében vagy h mondjam:), aztán kész is volt. el is múlt a gombája hamar.

a fültisztítást is elég cseppenteni, nem írtad, h mitől van fülgyulladása.

2010. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ez elkapható-e de van egy kutya aki átjár hozzánk és neki fülgyulladása volt de nem tudtuk és később derült ki, mikor az én kutyámnak is az lett. Viszont az orvos azt mondta lehet belement valami, de megnézte és semmi. Köszönöm az eddigi válaszokat :))
2010. ápr. 13. 18:53
 5/20 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy kellet hogy belecsepegettem és aztán összedörzsöltem, masszíroztam, lötyögtettem a fülét.

A harapásra meg ott a szájkosár, vagy jól lefogni de egy bichon csak nem lehet olyan erős.

2010. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hidd el elég nehéz lefogni, hogy is mondjam "jó erőben van". Köszönöm a válaszokat :)
2010. ápr. 13. 18:59
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem sötét a váladék a fülében?
2010. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát.. barna, nem sötét olyan világosbarnás. Miért?
2010. ápr. 13. 19:10
 9/20 anonim ***** válasza:

mert az atka is gyulladást okoz.

Arra pedig besegíthet a Strongold csepp.Na, nem a fülébe, hanem a hátára.

2010. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Ez a csepp elég hatásos, csak nem vagyok benne biztos, hogy megfelelő mennyiség jut a fülébe, de a válaszaitok alapján amint feljön a sétából meg is próbálkozok vele :)
2010. ápr. 13. 19:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!