Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A meleg miatt leheg agresszíva...

A meleg miatt leheg agresszívabb türelmetlenebb a kutyám?

Figyelt kérdés

40 kgos.jól nevelt,szocializált 1.5 éves kan.eddig soha semmi baj nem volt vele.kutyától visszahívható,gyerekek nyúzzák normális keretek közt,együtt esznek a fiúkkal,de ma mintha idegesebb lett volna és türelmetlen a gyerekekkel!

mentek simizni és csak fordult el tőlük,én észre vettem,rá is szóltam,értette!

de akkoris csak látszodott rajta hogy kényszerből hagyja hogy símogassák...

ne értsetek félre,nálunk a gyerekek tudják hogy szabad a kutyához érni,meddig szabad elmenni így neveltük őket!elvégre 40 kilos kutyával nőnek!

remélem kapok értelmes válaszokat.


2016. jún. 25. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
siman lehet, hogy a meleg van ra ilyen hatassal. az emberekre is lehet ilyen hatasa, akkor a kutyara miert ne?
2016. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A kutyákat ugyanúgy - ha nem jobban - megviseli a hőség.
2016. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fürdessétek meg azt nagyon szeretik ,legalábbis az én kutyáim de felpörögnek tőle.
2016. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,bent van a lakásba,ventilátor éri.az udvaron van egy kádja tele vizzel,de erőszakkal kell bele rakni vagy lelócsolni,de utána legalább nyugodtan tud aludni meg nem liheg annyira!
2016. jún. 26. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!