Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mégis hogyan tudom így sétálta...

Mégis hogyan tudom így sétáltatni a kutyámat? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Reggel 4-5 körül még tűrhető az idő de már érződik hogy meleg van. Ilyenkor még lehetne vinni de senkinek sincs se kedve se ideje reggel hosszú sétára menni. Az imént voltam sétálni már nyolc van és kint még mindig pokoli meleg a levegő. Szegénynek nagyobb bundája van alig akar menni. Árnyék az elég ritkás de ott is meleg van és nem érdekes neki egy kis árnyékban lenni ő sétálni szeret. Szerintem kb. 10-ig (sötétig) meleg lesz de akkor meg már csak egy rövid sétára van idő mivel mindenki korán kel. Rövid sétákra le lehet vinni de így mégis hogyan fárasszam le? Udvarunk sincs. :(


Ti hogyan oldjátok meg?



2016. jún. 22. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
6 óra korul már elviselhetőbb az idő... miért nem vagjatok rövidre a szőrét? Sokat segítene neki...
2016. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na ne röhögtess már. Azzal max ártanánk és elrontanánk a szőrzetét. 4 hónapos nagytestű kutyáról van szó dupla bundával. És 6 körül max. elviselhető de már meleg van.
2016. jún. 22. 20:15
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
milyen fajtájú a kutya? Igazából, ha elviszitek kutyakozmetikushoz, ő biztosan le tudja majd vágni a szőrét. De ez a te döntésed. És ha ,,nincs se kedved se időd,, reggel hosszú sétára menni, akkor nem kellett volna neked kutya. Vagy nem fogod sétáltatni, ez már a te gondod..
2016. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Nagytestű,hosszúszőrű kutyát tartasz olyan helyen ahol nincs kert ès kérdezed,hogy mit csinálj...gratula! Szerencsètlen kutya.
2016. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
hajnali 4-5 reggel 6, ilyenkor még nincs meleg.. bár 6-kor már kezd előbukkani.
2016. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ha nincs más választásom leviszem reggel. Habár reggel általában álmos még. Köszi hogy ilyen segítő készek vagytok :) Megoldom egyedül akkor ha itt mindenki ilyen bunkó. 5# köszönöm.
2016. jún. 22. 22:12
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként utcáról mentett husky mix.
2016. jún. 22. 22:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Este 9-től vidd ki két órára s akkor fáraszd le. Olyankor már tényleg nincs olyan egetverő hőség.
2016. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Végül is nem panaszkodik a rövid séták miatt csak szerintem nem nagyon élvezi. Köszi akkor 9-től visszük ha meleg van. Egyébként kb. 2 nap múlva újra hűvös lesz szóval ez most hirtelen jött.
2016. jún. 22. 22:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy fajtiszta és egy keverék Husky-m is, és nyugodtan lehet vágni a szőrét, nem lesz semmi baja tőle. És egy olyan kutyának, játszótárs is kellene, és játékok is, ha te képtelen vagy vele foglalkozni..
2016. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!