Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy adjam be a kutyámnak a...

Hogy adjam be a kutyámnak a probiotikumot?

Figyelt kérdés

Válogatós nagyon, és nem tudom mivel adhatnám be neki. Ma májkrémbe csöpögtettem bele, megette, de nem volt szép látvány, esetleg van jobb ötletetek?

Antibiotikumot szed bőrirritációra, fertőzött lett szegény, és ma kezdtük el szedni a gyógyszert, és azt mondta az orvos, hogy mivel erős gyógyszer, így mindenképp vegyünk hozzá.

Remélem van jobb ötletetek, mint az én májkrémem hirtelen :)


2016. jún. 27. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:
A probiotikum csak pár csepp,nem fél liter,szóval nyugi! :) Szívd fel egy fecskendőbe,fecskendőt bedugod a szájába,a szájnyílásának a tövénél,és szépen lassan belecsepegteted.Nem tudom,hogy amit te szedetsz vele,az vízben oldós e,de ha igen,akkor ugyanez az eljárás csak a vizes oldatot szívod fel! :) Csak vigyázz,lassan csöpögtesd,hogy legyen ideje nyelni! :) Ha a kutyád tejimádó,akkor old fel neki abba,fél perc alatt fellefetyeli! :D
2016. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!