Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem volt furcsa?...

Csak szerintem volt furcsa? (Állatorvos)

Figyelt kérdés

Elvittem éves oltásra a kutyát, a pulton a doki mögött volt 8 féle fiola különböző nevekkel ellátva, középen van az asztal, felraktam a kutyát, én voltam a fiolás pulttal szemben, ő mögötte, mondtam, hogy az éves oltás kellene, elnyúlt jobbra a fecskendőért, hátra se nézett, megfogott random fiolát és azt adta be neki..

Beadhatott valami mást?


2016. jún. 27. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem.Ahhoz nagyon felelőltlennek kellett volna lennie.
2016. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

1, Miért engedted beadni? Miért nem állítottad meg ha aggódtál?

2, Miért nem tőle kérdezted meg, hogy mit ad be, mi van többi fiolában mögötte?


Fölösleges ezen már rágódni. Ő hanyag volt (ha jót adott be, ha nem), te meg féltél neki szólni, hogy esetlegesen megmentsd a kutyádat. Vitatkozhatnánk melyik a nagyobb felelőtlenség.

Ha a kutyán bármi furcsaságot, rendellenességet észre veszel s következő pár órában, azonnal vidd orvoshoz.

2016. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb állatorvos pontosan tudja, hogy mi hol van a rendelőjében, merthogy ő rakta oda, és valószínűleg évek óta ugyanott tartja. Te se nézed meg minden alkalommal otthon, hogy hol van a villanykapcsoló, sötétben is megtalálod bármelyiket. Nyugi :)
2016. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg pontosan tudta, hogy miért nyúl. Nalunk pl.az asszisztens időnként kijön a váróba (hosszú ideje ugyanoda járok, így nem tudom, máshol hogy csinálják, de gondolom máshol is így), megkérdezi, kinél mi a gond, szóval mikor bemegyünk, sokszor már elő van készítve az oltóanyag. Gondolom a ti orvosotok is tudja, mit hova rakott :). Amúgy meg ha bizonytalan vagy,akkor tényleg kérdezni kell, azért azt nem szabad elfelejteni, hogy te vagy az, aki fizet egy szolgáltatásért. Szóval Nehogy már ne kérdezhess, ha nem tudsz valamit. Én nem kutyával járok állatorvoshoz, de mindig mondom, milyen oltóanyagot szeretnék pl. Elvileg persze tudják, meg ott az oltási könyv is, de nekem így a tuti. Még soha nem néztek rám csúnyán emiatt. :).
2016. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Platypus ***** válasza:
100%
Amúgy meg simán ellenőrizheted az oltási könyvben, lesz benne egy matrica az oltás nevével és a dátummal.
2016. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen kérdés? Benne van az oltási könyvben a matrica amit beadott neki, ott kellene megnézni. Az meg a másik fele, hogy az én dokim is csukott szemmel tudja, hogy mi hol van a rendelőjében. Mi a fenéért adna be mást?
2016. jún. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!