Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana kontra Royal Canin...

Acana kontra Royal Canin kontra Hill's, melyik a jobb? Tényleg azon múlik, hogy az állatorvos melyiket ajánlja? Nem furcsa nektek, hogy Acanás plakátot (én legalábbis) még egyetlen rendelőben sem láttam kifüggesztve?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Acana a legjobb, én is ezzel etetem a kutyám.
2010. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az Acanának nincs szüksége reklámra, mert minőségében olcsó és aki kipróbálja meg van elégedve vele, míg a többi drágának kell a reklám, mert gyakori hogy vagy a kutya nem szereti, vagy a gazda sokallja már az árát és vált. Így ezeknek kell a reklám, hogy vegyék, az Acanának nem.

Az állatorvos meg azért ajánlja azt, mert a drágábból több pénze van a cégnek, szerződést kötnek pl. állatorvosokkal hogy reklámozzák és cserébe részesedést kap.

2010. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozok, Acana...best of.

A Royal nekünk nem vált be, nagyon megfogta a kutyám székletét, alig bírt kakilni tőle, a Hills-hez meg hozzá sem nyúlt.

2010. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
így van ahogy az előttem válaszolók is írták a dokik szerződést kötnek a royallal meg a eukanubával (ezek a leggyakoribbak) ergo ez van a polcaikon nekik ez az érdekük, hogy ezt sózzák rád! És hát igen az Acanának nem kell reklám, mivel Acanával és Orijennel etet a tenyésztők nagy százaléka, ezért a kialakult vevőkör megvan... mondhatni jó terméknek nem kell reklám... csak egy példa ott a Pedigree orba szájba ez folyik a tévéből aztán egy hulladék soha nem adnám a kutyusomnak, de amit még tudok javasolni, hogy olvasd el az összetevőket... engem meggyőzött minden megvan benne amire egy kutyának szüksége van... az én kutyusom az Acana bárányos-almását eszi, imádja, pedig finnyás volt, szép lett a szőre és egészséges ami a legfontosabb.. és ha az árat nézed, lehet hogy drágább viszont kevesebb fogy belőle mivel magasabb a tápanyag tartalma... jah a hillsről csak még egy szót... egy az egybe ugyanaz mint a Royal csak ezt külön a Fresinek csomagolják... egyébként ezek a tápok sem rosszak... de ez mindig kutyus függő is hogy kinek mi a jó... esetleg kérj egy kis mintát mindegyikből és kisérletezzétek ki melyik izlik a blökinek
2010. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!