Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyomorcsavarodás lehet?

Gyomorcsavarodás lehet?

Figyelt kérdés
5hónapos kutyáról van szó, reggelit kapott, kb este 6 kor adtam kb 5 szem tápot aztán kb fél órával mentünk sétálni aztán kiöklendezett pár szem tápot és nem tudom hogy csak beképzelem e vagy tényleg meg van puffadva. De tényleg 3-4 szem táp lehetett, nem több. Lehet ez gyomorcsavarodás?

2016. jún. 28. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Kölyköknél nem túl gyakran fordul elő. Én is elvagyok ezzel a gyomorcsavarodással folyton aggódok. Az én kutyám is olyan idős mint a tiéd és néha szokott hányni de a doki azt mondta egészségesebb nem is lehetne. Szerintem csak felrázódott és kijött. Az enyém akkor hányt mikor sokáig nem evett és utána kapott. Így inkább napi 3x kap enni. Szerintem ne aggódj :)
2016. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is elég paranoiás vagyok, első kutya :D remélem tényleg semmi baj
2016. jún. 28. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Kaja után már ne sétáljatok! :) séta után adj neki enni és akkor csökkented a kockázatot.
2016. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De az csak 3-4 szem volt
2016. jún. 28. 22:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy néha öklendezik
2016. jún. 28. 23:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha hányt, akkor nemigen lehet gyomorcsavar. A gyomorcsavaros puffadásnál meg fel sem merül, hogy képzeled-e, mert úgy feszül a hasa, hogy dobolni tudsz rajta, a kutya meg nagyon látványosan szarul van.
2016. jún. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jajjj, nagyon szépen köszönöm, megnyugtattál:))))
2016. jún. 29. 00:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer a marha állatja úgy bezabálta a tápot, hogy felpuffadt ès nem tudott hányni, kapkodott a levegő után. -.- akkor lenyúltam a torkán ès tudott hányni, utána semmk baja nem volt. Le is szoktunk a tápról utána, mert nem tud a mai napig rendesen enni.


De az igaz, hogy séta előtt ne egyen. 3-4 szem az nem sok, de a vacsit mindenképp a séta után add neki! :)

2016. jún. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben:) szerintem elrontotta egy kicsit a gyomrát vagy nem tudom, most reggel is hányt
2016. jún. 29. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!