Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit gondoltok az ilyen...

Ti mit gondoltok az ilyen gazdákról?

Figyelt kérdés

Akik az allat egeszsegenek sulyos leromlasa utan sem altatjak el az allatot, hanem igy hagyjak szenvedni.... Szerintem ez gonoszsag toluk, tudni kell elengedni a szeretett kutyat / cicat/ barmit, ha mar egyertelmuen nem kepes normalis, meltosaggal elheto eletre.

[link]



2016. jún. 29. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor Tukit is el kellett volna altatni, vagy Smilet?

Most csúnya leszek, de egy kutya ugyanúgy tud élni 3 lábbal, ugyanúgy futkározik, de egy embernek letörik a körme, és armageddon..

Az más, ha idős korában mondjuk fáj neki, és tényleg alig él..

2016. jún. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szegényke úgy sem fog sokáig élni (most utánanéztem ennek a betegségnek, pár évig élnek az ilyen kutyák), én tisztelem a gazdáját, amiért így küzd érte, biztos vagyok benne, hogy ha nagyon nagy fájdalmai lennének, akkor elengedné szegényt.
2016. jún. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én nem lennék képes rá, úgy érezném, megöltem.
2016. jún. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy a kutya hogy érzi magát. Volt nagyon beteg macskák, amelyik teljesen jól érezte magát, a kutyáknak csak "kicsit fájt a lába" pár hónap volt a gyógyulás. A kutya besötétedett.

Nekem eltört a kezem. Végig mosolyogtam a gyógyulást. A térdem (ahhoz képest csak egészen kicsit) fâj. Nagyon rosszul viselem...

2016. jún. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel te is gonosz vagy, ha pl. levágják apád lábát és hagynád így élni. El kellene fogadni, hogy sok embernek a kutya teljes értékű családtag.
2016. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En is teljes erteku csaladtagnak tartom, van kutyam, nagyon szeretem. De epp ezert merult fel bennem a kerdes, hogy ha latnam igy szenvedni, hogy minden meltosag kiveszik az eletebol, es gyogyithatatlan lenne, nem hagynam szenvedni. Eros parhuzam, de ez kb olyan a szememben, mint mikor valaki eutanaziaert konyorog, mert magatehetetlen, es vki ezt megtagadja tole. Az mas, ha pl egy labat elveszti, vagy a szemet, vagy ilyesmi.... De mikor csak a foldon vonszolja magat, mindenfele betegsege van ( pl izomsorvadasa), elobb utobb a belso szervei is nehezen mukodnek, csak szenvedes neki az elet. Az meg csunya reklamfogas, h azt mutatom a kulvilagnak, h " jaj de aranyos", mikozben csak szenved....
2016. jún. 29. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!